KS Ostrovia. Wyniki XXIV Kolejki LO. Wyjazdowe zwycięstwo

Dodano: 22 maja 2006 15:57, Autor: KS Ostrovia

W meczu XXIV Kolejki Ligi Okręgowej nasz drużyna po zaciętym meczu wygrała z drużyną Wieczfnianki Wieczfnia 2:1. Pierwsza połowa była bardzo ciężka dla naszych piłkarzy. Nie dlatego, że piłkarze Wieczfnianki grali dobrze, ale ciężka pod względem warunków atmosferycznych ("graliśmy pod wiatr"). Pod koniec pierwszej części gry już w doliczonym czasie (46 min.), po błędzie naszej defensywy straciliśmy gola. Od początku drugiej połowy piłkarze Ostrovii zaczęli grać bardziej składniej i efektowniej. Czego efektem była strzelona szybko bramka przez Sergei'a Mozola w 48 min. Po mimo bliskości obrońcy udało mu się ładnie odwrócić i posłać piłkę w długi róg. Bramkarz Wieczfnianki w tej sytuacji nie miał nic do powiedzenia. Od tego momentu nasi piłkarze przejęli inicjatywę na boisku. Za nie całe 6 minut Ostrovia cieszyła się już z drugiego gola. Obrońcy Wieczfnianki zbyt krótko wybili piłkę, do której dopadł Paweł Krzak i strzałem z ponad 30 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. To była chyba jedna z najładniejszych bramek strzelona przez tego piłkarza. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Ostrovii Ostrów Mazowiecka.

Wieczfnianka Wieczfnia - KS Ostrovia Ostrów Maz. 1:2 (1:0)
Gospodarze 46' - Ostrovia S.Mozol 48', P.Krzak 56'
Ostrovia: R. Rakowiecki - E. Szyszkowski, Ł. Nienałtowski, M.Kacprzak, P. Śledziński, S. Mozol, R. Wilczewski, P. Krzak, S. Socik, P. Niwiński, A. Bazei.