Tur Basket Bielsk Podlaski lepszy od Sokoła

Dodano: 9 stycznia 2022 08:55, Autor: Miłosz Magrzyk

Meczu, który rozegrano 8 stycznia, w przypadku Sokoła nie można zaliczyć do udanych.
Zakończył się mecz wyjazdowy z KKS Turem Basket Bielsk Podlaski, wysoko przegrany (66:116). Widać było po naszych zawodnikach zmęczenie po meczu z Polonią, a 3 dni na regenerację to za mało na takiego rywala. Można pochwalić zespół za walkę i 6 minut II kwarty, niestety nasza słaba 31% skuteczność przy 56% Tura zrobiła taką różnicę - czytamy na stronie Sokoła.

Należy jednak zaznaczyć, że gospodarze to niezwykle mocna drużyna, która wiele meczów wygrywa przewagą taką, jak w przypadku spotkania z naszym zespołem.

W tym sezonie mamy trudny układ kalendarza rozgrywek. W pierwszych 5 kolejkach mamy aż 3 czołowe zespoły naszej grupy z aspiracjami do awansu. W tym sezonie nasza grupa jest naprawdę mocna. Walczymy dalej! To dopiero połowa sezonu. Gramy o utrzymanie 5 miejsca i walkę w play-offach.

Pierwsze zawody z cyklu odbędą się już 16 stycznia.