Ostrovia lepsza od Afryka Stars

Dodano: 6 czerwca 2006 07:56, Autor: KS Ostrovia


W czwartek z okazji Dni Ostrowi odbył się mecz sparingowy pomiędzy Ostrovią, a drużyną Africa Stars. W naszym zespole oprócz obecnie występujących graczy, gościnnie zagrali zawodnicy grający kiedyś w naszym klubie. Byli to: S. Różanski, K. Dmchowski, M. Rychlik, T. Słowik i S. Sierota. Dodatkowo w bramce zagrał S. Szczechowiak z ostrołęckiej Korony. W zespole gości natomiast zobaczyliśmy zawodników grających m.in. w Legionovii, Poloni Warszawa, i Pogoni Oleśnica. Samo spotkanie rozegrane w dobrym tempie mogło się podobać sporej grupie publiczności. Większą inicjatywę przez większość meczu posiadali nasi piłkarze. I to oni po dwóch golach Karola Dmochowskiego zwyciężyli 2:1. Goście nie spodziewając się takiego wyniku, po meczu przy okolicznościowej kolacji zorganizowanej przez MOSiR, zapowiedzieli rewanż w dużo silniejszym składzie. Dojdzie do niego, najprawdopodobniej jesienią tego roku.

Więcej zdjęć na oficjalnej stronie Klubu Sportowego "Ostrovia": http://www.ksostrovia.ostrowmaz.com


Katalog firm promowane

Studio makijażu i fotografii

ul. Broniewskiego 2/5 (I piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Fotografia studyjna, plenerowa, chrzty, komunie, urodziny, portety, zdjęcia biznesowe, sesje świąteczne.

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]