Mirosław Kisielewski - Fotografia

Dodano: 10 czerwca 2006 08:42, Autor: Remigiusz Danelczyk


W dniach od 30. maja do 30. czerwca zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii Mirosława Kisielewskiego, artysty należącego do grupy Foto-Graffiti. Wystawa czynna od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 19:00 i w soboty od godz. 9:00 do 16:00. Zapraszamy do "małej sali" w budynku MDK przy ul. 3-go Maja 50. Wstęp wolny.

Autor - o sobie:
"Zainteresowanie fotografią odziedziczyłem po ojcu. W wieku kilkunastu lat zacząłem czytać literature fotograficzną i robić zdjęcia moim pierwszym aparatem Ami. Później byłAltix II, Zenith TTL i 12XP, Lubitiel, Lomo Compact, Nikon F50, Canon EOS 300 i w końcu pierwsza cyfrówka - Canon PS G5. Obecnie fotografuję aparatem Konica Minolta A200.
Z początku fotografowanie miało charakter okazjonalny. Młodzieżowe imprezy, rodzinne uroczystości. Później przedszkolne bale i choinki, w końcu śluby, wesela, komunie... Wyjazdy na wakacje, później urlopy były okazją do robienia zdjęć krajobrazowych oraz makro - kwiatów i owadów. W ostatnich latach zajmowałem się szczególnym rodzajem fotografii dokumentacyjnej. Nie zawsze było to przyjemne, ale to już historia.
Z setek, tysięcy zdjęć, które zrobiłem z żadnego do końca nie jestem zadowolony. Jeszcze chyba nie zrobiłem tego najlepszego. Może to i dobrze, ciągle jest przede mną cel, zadzanie do zrealizowania."

Jedno ze zdjęć Mirosława Kisielewskiego

Katalog firm promowane

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

KWIATY ŚWIATA Atelier Florystyczne

Stara Grabownica 15
07-300 Ostrów Mazowiecka

FLORYSTYKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]