XXIII sesja Rady Gminy w Broku (zdjęcia, wideo)

Dodano: 17 maja 2022 11:37, Autor: UG w Broku, red. Miłosz Magrzyk

13 maja 2022 r. odbyło się XXIII posiedzenie Rady Gminy w Broku.
Tematem wiodącym na spotkaniu było podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2022 r. oraz Wieloletniej prognozy finansowej gminy Brok na lata 2022-2032.

REKLAMANa posiedzeniu Rady Gminy podjęto uchwały w sprawie przyjęcia zasobów pomocy społecznej gminy Brok za rok 2021, zapewnienia obsługi administracyjnej, finansowej, i organizacyjnej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Broku oraz upoważnienia do załatwiania indywidualnych spraw z zakresu świadczeń pieniężnych dla podmiotów zapewniających zakwaterowanie i utrzymanie obywatelom Ukrainy.

Rada Gminy podjęła również uchwały w sprawie określenia górnych stawek opłat za usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, którzy nie są zobowiązani do ponoszenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz gminy Brok oraz zatwierdzenia projektu Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie gminy Brok.

Podczas posiedzenia burmistrz przedstawił informację ze swej działalności w okresie pomiędzy sesjami. Ponadto przedstawiono analizę stanu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie gminy Brok za 2021 rok oraz zatwierdzono sprawozdanie z działalności Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w 2021 r.

Rada w drodze uchwały odmówiła przejęcia dróg lokalnych wybudowanych w ramach inwestycji GDDKiA pn. Rozbudowa DK 8 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Wyszków - granica województwa podlaskiego odcinek I.

Źródło zdjęć: UG w Broku

Zobacz również

Gmina Szulborze Wielkie. Znamy nazwisko nowego wójta

17 maja 2022, Miłosz Magrzyk

Śmierć Krzysztofa Michalca spowodowała konieczność przeprowadzenia przedterminowych wyborów na stanowisko włodarza gminy.

Wojsko zaprasza! Możesz zostać żołnierzem w ramach dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej

17 maja 2022, News4Media, red. Miłosz Magrzyk

W najbliższą sobotę, 21 maja, wojsko rozpoczyna rekrutację do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.

Wspólne sprzątanie Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

16 maja 2022, ZGK, red. Miłosz Magrzyk

Priorytetem akcji było zbudowanie społecznej postawy odpowiedzialności za tereny publiczne.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

Góralczyk Nieruchomości

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy!

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]