Słuchacze UTW zakończyli rok akademicki (zdjęcia)

Dodano: 16 czerwca 2022 09:00, Autor: autor Elżbieta Krajewska

Uniwersytet Trzeciego wieku zakończył kolejny rok swojej działalności. W
sali widowiskowo-kinowej odbyło się uroczyste podsumowanie roku akademickiego 2021/2022.

REKLAMAUroczystość rozpoczął "Kabaret", widowisko które przygotowała Sekcja Teatralna UTW, a które wprowadziło publiczność w wesoły nastrój.

W tym dniu nie zabrakło również gości, wśród których znaleźli się: sekretarz miasta Sylwia Kos, Albert Borkowski z miejscowego nadleśnictwa oraz ksiądz Adam Polkowski z parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i oczywiście Marta Molska, dyrektor MDK.

Od początku istnienia ostrowskiego UTW powstała m.in. sekcje fotograficzna, turystyczna, zdrowego stylu życia, literacka, kronikarska, plastyczna, teatralna oraz kulinarna. Liderzy i członkowie poszczególnych sekcji z wielkim zaangażowaniem pracowali przez cały rok.

- W UTW nie tylko rozwijamy się indywidualnie ale tworzymy społeczność, która potrafi wpływać na otaczający nas świat, czyniąc go lepszym. Pomoc potrzebującym jest jednym z przykładów, który wpisuje się to twierdzenie a jest ich zdecydowanie więcej, bo działamy również na rzecz lokalnej społeczności oraz ochrony środowiska - powiedziała Przewodnicząca UTW Wiesława Polak.

Dalsza część uroczystości skupiona była na przemówieniach i podziękowaniach. Tych ostatnich szczególne dużo powędrowało do studentów za akcję sadzenia lasu w Nadleśnictwie Ostrów Mazowiecka. Ponadto w ciepłych słowach Wiesława Polak podziękowała dyrektor Marcie Molskiej i koordynator Bożenie Jakubczyk za zaangażowanie w rozwój UTW.

Na koniec spotkania odbyło się tradycyjne wręczenie studentom dyplomów ukończenia roku akademickiego 2021/2022 oraz certyfikatów. Dla słuchaczy UTW zaczęły się wakacje. Kolejny rok akademicki rusza w październiku.Zobacz również

Już jutro rozpocznie się Młodzieżowe Święto Sportu

12 czerwca 2022, Młodzieżowa Rada Miasta Ostrów Mazowiecka, MOSiR, red. Anna Augustyniak

Młodzieżowa Rada Miasta Ostrów Mazowiecka i MOSiR serdecznie zapraszają młodzież z miasta Ostrów Mazowiecka do wzięcia udziału w zawodach sportowych.

Biblioteka Publiczna Gminy Zaręby Kościelne pamięta o dzieciach

10 czerwca 2022, Gminna Biblioteka Zaręby Kościelne, red. Elżbieta Krajewska

Wakacje blisko, musimy pamiętać o naszych dzieciach. Biblioteka Publiczna Gminy Zaręby Kościelne proponuje moc atrakcji oraz towarzystwo innych dzieci do harców i beztroskich zabaw.

Marta Molska pozostaje dyrektorem Miejskiego Domu Kultury

7 czerwca 2022, Anna Augustyniak

Obecna dyrektor MDK-u będzie kierować instytucją przez najbliższe 5 lat.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]