Bezpieczne wakacje - spotkania policjantów z dziećmi (zdjęcia)

Dodano: 8 lipca 2022 09:00, Autor: KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Ostrowscy i małkińscy policjanci wykorzystują wakacje do organizacji spotkań z najmłodszymi spędzającymi lato na półkoloniach organizowanych przez urzędy, ośrodki kultury oraz sportu.
REKLAMATrwają wakacje, policjanci wykorzystują ten czas na spotkania z najmłodszymi aby rozmawiać o bezpieczeństwie w wolnym od szkoły czasie.

Ostrowscy i małkińscy policjanci wykorzystują wakacje do organizacji spotkań z najmłodszymi spędzającymi lato na półkoloniach organizowanych przez urzędy, ośrodki kultury oraz sportu.

Policjanci odwiedzają najmłodszych z przedstawicielkami sanepidu i rozmawiają o bezpieczeństwie podczas pobytu nad wodą w ramach akcji oraz jak bezpiecznie rowerzyści i piesi powinni korzystać z drogi. Policjanci przypominają o zachowaniu ostrożności przez dzieci w kontaktach z bezpańskimi zwierzętami oraz obcymi osobami a także kiedy należy użyć nr alarmowego 112.

Na spotkaniach z najmłodszymi policjanci wykorzystują m.in miasteczko ruchu drogowego do nauki bezpiecznego poruszania się po drodze. Tego typu spotkania odbyły się w GOK w Małkini Górnej oraz budynku MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej.

Apelujemy do rodziców aby również przypominali dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa zarówno na drodze, nad wodą jak i w domu.

Zobacz również

O bezpieczeństwie na wakacjach (zdjęcia)

7 lipca 2022, UM Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Wioletta Ogonowska, przedstawicielka ostrowskiego ratusza, uczestniczyła w spotkaniu "Bezpieczne wakacje". Zwróciła uwagę na potrzebę zachowania szczególnej ostrożności w okresie letnim.

Ponad 1000 mandatów w ubiegłym tygodniu (zdjęcia)

6 lipca 2022, KWP zs. w Radomiu

Podsumowanie ubiegłego tygodnia na mazowieckich drogach zatrważa. Blisko 1200 wykroczeń, prawie 1000 w związku z przekroczeniem prędkości. Aż 26 spraw trafiło do sądu.

Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany przez ostrowskich policjantów

4 lipca 2022, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Ostrowscy kryminalni dokonali zatrzymania

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

KWIATY ŚWIATA Atelier Florystyczne

Stara Grabownica 15
07-300 Ostrów Mazowiecka

FLORYSTYKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Cezan-Meble

ul. Okrzei 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]