Kolejne umowy na dofinansowanie gminy Andrzejewo podpisane (zdjęcia)

Dodano: 2 sierpnia 2022 19:48, Autor: UG Andrzejewo


Podpisano 4 umowy na dofinansowanie

REKLAMAW dniu 15 lipca 2022 r. Wójt Gminy Andrzejewo Pani Beata Ponichtera podpisała w Kadzidle z Województwem Mazowieckim reprezentowanym przez Panią Janinę Ewę Orzełowską oraz Panią Elżbietę Lanc cztery umowy na dofinansowanie:
- umowa o udzielenie dotacji ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego na zadanie z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych z przeznaczeniem na realizację zadania pod nazwą "Przebudowa drogi w miejscowości Nowa Ruskołęka". Zadanie polegać będzie na wykonaniu inwestycji o nawierzchni stanowiącej trzykrotne powierzchniowe utrwalenie z zastosowaniem żwirów kruszonych na powierzchni 3856,37 m2 i długości 945,30 m, zlokalizowanego na terenie gminy Andrzejewo w obrębie ewidencyjnym Nowa Ruskołęka na działkach nr 84, 91/1, 233/2, 234/1, 309 oraz w obrębie ewidencyjnym Dąbrowa na działce nr 184. Kwota dofinansowania 140.000,00 zł.
- umowa o udzielenie pomocy finansowej w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej "Mazowsze dla sportu 2022" na dofinansowanie przedsięwzięcia pod nazwą "Budowa placu sportowo - rekreacyjnego w Andrzejewie". Całkowita wartość przedsięwzięcia wynosi 410.000,00 zł, natomiast dofinansowanie 300.000,00 zł. Inwestycja obejmuje swoim zakresem: budowę nawierzchni utwardzonych z oznakowaniem poziomym i pionowym, montaż bezobsługowego parku linowego oraz poręczy do pompek, montaż 2 szt. ławek, 2 szt. koszy na śmieci, montaż stojaka na rowery oraz tablicy z regulaminem.
- umowa o udzielenie pomocy finansowej Gminie Andrzejewo w formie dotacji celowej, na remont budynku użytkowanego przez jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Zarębach Warchołach - 30.000,00 zł. W ramach inwestycji wykonane zostanie: zerwanie starej farby ze ścian i sufitu, pomalowanie sufitu, skucie starej posadzki, wykonanie posadzki betonowej, zagruntowanie i pomalowanie ścian farbą emulsyjną, pomalowanie lamperii farba olejową oraz wymiana bramy garażowej.
- umowa dot. pomocy finansowej udzielonej w formie dotacji celowej na dofinansowanie zakupu wyposażenia dla Gminy - wyłącznie na wydatki bieżące na dofinansowanie zakupu wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Dofinansowanie obejmuje dwie jednostki OSP z terenu gminy - OSP Andrzejewo, gdzie zostanie zakupiony zestaw PSP R1 z deską ortopedyczną, szynami Kramera i drabina nasadkowa oraz OSP Zaręby - Bolędy, gdzie zostanie zakupiona radiostacja samochodowa, 10 kompletów ubrań specjalnych dwuczęściowych. Łączna kwota dotacji wyniesie 16.050,00 zł.

zdj. UG Andrzeejewo

Zobacz również

Zapisy na zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy w Andrzejewie

30 lipca 2022, UG Andrzejewo

Od 1 sierpnia prowadzone są zapisy dla uczestników zawodów wędkarskich o puchar Wójta Gminy Andrzejewo, które odbędą się w dniu 20 sierpnia 2022 roku w ramach XXI Dni Kukurydzy.

Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Andrzejewo

28 lipca 2022, UG Andrzejewo

Gmina Andrzejewo w 2022 r. wykonała nową nawierzchnię na drogach gminnych

Usunięcie azbestu z terenu gminy Andrzejewo w 2022 r (zdjęcia)

19 lipca 2022, UG Andrzejewo, red. Elżbieta Krajewska

Usuwanie azbestu najlepiej powierzyć wykwalifikowanej ekipie. Azbest musi trafić na licencjonowane wysypisko. W 2032 r. zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej ostatecznie musi zniknąć azbest - właśnie do końca wspomnianego roku masz czas na jego pozbycie się

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

DOTBUD

ul. Akacjowa 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Doradztwo biznesowe, couching, wsparcie w prowadzeniu firmy, pomoc w zawieraniu umów handlowych

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]