KS Ostrovia rozgromiła Orz Goworowo

Dodano: 1 września 2022 07:40, Autor: Anna Augustyniak

Ostrowska drużyna dzięki zwycięstwu zapewniła sobie promocję do kolejnej rundy Pucharu Polski.

W środę 31 sierpnia odbyły się mecze II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. W tej rundzie Ostrovia Ostrów Mazowiecka na wyjeździe w Goworowie rozegrała spotkanie z zespołem Orz Goworowo.

Początek meczu nie był zbyt korzystny dla podopiecznych Roberta Wilczewskiego. W 33 minucie gospodarze spotkania objęli prowadzenie dzięki golowi, który zdobył Łukasz Bukowski.

W drugiej połowie meczu jednak Ostrovia pokazała swoje umiejętności i ducha walki, mimo że po niespełna kwadransie drugiej połowy ostrowska drużyna musiała radzić sobie w dziesiątkę, ponieważ Piotr Zacheja otrzymał czerwoną kartkę (dwie żółte).

Niedługo po zejściu zawodnika z boiska Ostrovia zremisowała z Orzem. Kolejny punkt drużyna zdobyła w 69 minucie i w ten sposób wyszła na prowadzenie. Pewne zwycięstwo przyniosły drużynie dwa gole, strzelone na sam koniec meczu.

W meczu z Orzem swój pierwszy oficjalny występ w żółto-zielonych barwach zaliczył Gabriel Kordyszewski z rocznika 2007.

Zespół Ostrovii zagrał w składzie: Grunwald - Kusik, K.Wątróbski, Wojdak, Krystosik - Vasiliev, Zacheja, K.Barzał, Nowacki, Kordyszewski - Murawski oraz Waracki, J.Małkiński, K.Małkiński, Rogalski, Kopacz.

Zwycięskie bramki przynieśli Waracki, bramka samobójcza, Kopacz i Wojdak.

Zwycięstwo 4:1 z Orzem Goworowo zapewniło Ostrovii awans do kolejnej rundy rozgrywek okręgowego Pucharu Polski.

II Wyścig Rowerowy im. błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego (zdjęcia)

30 sierpnia 2022, Gmina Andrzejewo

W niedzielę, 28 sierpnia 2022 r. przy boisku sportowym w Andrzejewie odbył się II Wyścig Rowerowy im. błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, zorganizowany prze Gminę Andrzejewo oraz Stowarzyszenie Sportowo - Rekreacyjne SPORTEAM z Zambrowa

KS Ostrovia wraca ze Strzegowa tylko z 1 punktem po pechowym remisie 1:1

14 sierpnia 2022, KS Ostrovia, red. Elżbieta Krajewska

Słabo pilnowany kapitan Dawid Wilczewski mijając bramkarza praktycznie wbiegł z piłką do bramki. Kapitan Daniel Gatyński został sfaulowany w polu karnym i wykorzystując jedenastkę doprowadził do wyrównania w 89 minucie

Sylwia Śladewska po raz ostatni zagrała w składzie KS Ostrovia (zdjęcia)

15 czerwca 2022, KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - drużyna kobiet, red. Anna Augustyniak

Niedzielny mecz z GOSiR Piaseczno był ostatnim spotkaniem, w którym zagrała wieloletnia zawodniczka KS Ostrovia.