Ostrowianki z Grodziska przywiozły komplet punktów

Dodano: 17 września 2022 11:43, Autor: KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - drużyna kobiet, red. Anna Augustyniak

Drużyna kobiet pokonała gospodarzy spotkania.

Z Grodziska drużyna kobiet KS Ostrovia wróciła z 3 punktami. Ich rywalki Mazovia Grodzisk Mazowiecki zostały pokonane 1:3.

Od początku spotkania ostrowianki atakowały i w 18. minucie spotkania Michalina Chrobot zdobyła bramkę po dośrodkowaniu Karoliny Piaseckiej z rzutu rożnego. Po kolejnych 8 minutach Karolina strzałem z dystansu pokonała bramkarkę gospodarzy.

W drugiej połowie koncentracja podopiecznych trenera Kacprzaka nieznacznie spadła. Zawodniczki Grodziska śmielej przedostały się w pole karne ostrowianek i w 53. minucie zawodniczka Mazovii wpisała się na listę strzelczyń.

- Mając w pamięci przeważające remisy z Mazovią walczyłyśmy o każdy centymetr boiska. Nie zamierzałyśmy dzielić się punktami. W 67. minucie Karolina Piasecka z rzutu wolnego ustaliła wynik spotkania - skomentowała mecz drużyna.

Mazovia Grodzisk Mazowiecki - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:3(0:2)
Skład - KS Ostrovia: Justyna Kazanowska - Aleksandra Wilk - Klaudia Zaręba - Patrycja Cichowska - Kinga Nienałtowska - Alicja Kordyszewska (Patrycja Lemańska) - Natalia Komor - Karolina Piasecka - Agata Perkowska (Marzena Dzierka) - Michalina Chrobot - Emilia Kraszewska (Natalia Grucelska).