Lato, lato, lato... - festyn rodzinny

Dodano: 17 sierpnia 2006 17:01, Autor: Miejski Dom Kultury


W niedzielę, 20 sierpnia 2006 r. zapraszamy wszystkich mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej oraz naszych okolic na festyn rodzinny „Lato, lato, lato...”, który odbędzie się w parku nad Stawem Miejskim.
W programie wiele atrakcji. Przy kufelku piwka i kiełbasce z grilla będzie można obejrzeć występy estradowe i posłuchać dobrej muzyki. Zaprezentują się m.in. kabaret „Głodna Grupa” z Krakowa, grecka grupa „Dimitris-Zorbas” oraz grająca muzykę folkową grupa Redlin.
Początek imprezy o godz. 16:00. Wstęp oczywiście wolny. Zapraszamy!

Zespół „Dimitris-Zorbas”

Zespół „Dimitris-Zorbas” jako jedyny w Polsce uczy publiczność greckich tańców - Zorby i Sirtaki wciągając ją w wir prawdziwie greckiej zabawy. W repertuarze znajdują się piosenki dobrze znane w Polsce: Zorba, Warka sto Gialo, Milisemu¸ Dzieci Pireusu i inne.
Lider zespołu, Dimitris stawiał pierwsze kroki na estradzie w latach osiemdziesiątych z najpopularniejszym w Polsce greckim zespołem Prometeusz. Następnie koncertował również z zespołami: Kwiaty Akropolu i Zorba. W latach '90, już jako znany wokalista, występował w Grecji oraz nagrywał płyty, m.in. z wirtuozem buzuki, Josifem Perastikosem.
Od wiosny 1999 roku artysta występuje znowu w Polsce z nowymi przebojami, zyskując coraz większą popularność. Obecnie zespół daje około 100 koncertów rocznie.

Zespół Redlin

Żywi muzycy i żywe instrumenty, które wydają z siebie ENERGETYCZNE dźwięki to zespół Redlin. Grają z prawdziwą radością i tę RADOŚĆ podają dalej. Każdy ich koncert jest folkową podróżą po miejscach w których muzyka jest bardzo BLISKA ludziom. Jest nieodłącznym elementem codzienności, jak poranna kawa czy uśmiech na widok prezentu. Dlatego publiczność ma wrażenie, że zna dźwięki i muzyków od dawna.

Katalog firm promowane

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]