Justyna Jasko wygrała Puchar Polski (zdjęcie)

Dodano: 24 października 2022 07:30, Autor: Anna Augustyniak

Małkinianka zdobyła główną nagrodę w kolejnych zawodach.

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o sobotnim sukcesie Justyny Jasko, która zdobyła złoty w kategorii w kategorii Bikini fitness kobiet do 169 cm podczas Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness 2022. Dzisiaj możemy pogratulować zawodniczce z Małkini Górnej kolejnego zwycięstwa - tym razem zdobycia Pucharu Polski.

W niedzielę 23 października w Grodzisku Wielkopolskim Jasko wystartowała w Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness. W kategorii Bikini fitness kobiet powyżej 164 cm małkinianka ponownie okazała się najlepsza i tym samym zdobyła Puchar Polski.

Reprezentantka klubu MKS Wicher Kobyłka wystartowała jeszcze w kategorii Bikini fitness kobiet SUPERFINAŁ, w której zajęła drugie miejsce.