Zawodnicy OKKK zdobyli 4 medale w Bydgoszczy (zdjęcia)

Dodano: 3 listopada 2022 09:39, Autor: OKKK, red. Anna Augustyniak

W sobotę zawodnicy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięli udział w turnieju w Bydgoszczy.

29 października rozegrany został w Bydgoszczy VII Young Oyama's Cup. Turniej zgromadził 340 zawodników z 40 klubów z północnej i zachodniej Polski, choć nie zabrakło również kilku klubów z Mazowsza, w tym Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai.

Zawodnicy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wywalczyli 4 miejsca medalowe: złoto zdobył Przemysław Wielądek, a brąz - Laura Wielądek, Michał Księżopolski oraz Wiktoria Tararuj. Pozostali zawodnicy niestety odpadli w eliminacjach, chociaż część z nich wygrała swoje pierwsze walki.

Turniej był mocno obsadzony, a większość kategorii miała bardzo liczną konkurencję. Mimo tego zawodnikom OKKK udało się stanąć na podium.

Zawody zorganizował Bydgoski Klub Karate Kyokushin, kierowany przez sensei Jarosława Remusa IV Dan.

Podczas zawodów sensei Radosław Grabowski sędziował zarówno w kategorii kata, jak też kumite. Rolę sekundanta pełnił sempai Aleksander Cydejko.

XII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin (zdjęcia, wideo)

2 listopada 2022, Anna Augustyniak

W sobotę w Sadownem odbył się turniej karate, zorganizowany przez Brokowski Klub Karate Kyokushinkai.

Kurpiowska KUŹNIA Mistrzów w Ostrołęce (zdjęcia)