Martyna Narewska osrebrzona na Mistrzostwach Polski

Dodano: 5 listopada 2022 12:46, Autor: Anna Augustyniak

Zawodniczka UOLKA Ostrów Mazowiecka ma za sobą świetny występ na zawodach w Nowym Tomyślu.

Martyna Narewska wzięła udział w Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn w podnoszeniu ciężarów, które odbywają się w dniach 4-6.11.2022 r. w Nowym Tomyślu. Reprezentantka UOLKA Ostrów Mazowiecka startowała w kategorii +87 kg.

Zawodniczka z Ostrowi wywalczyła drugie miejsce i srebrny medal wynikiem 199 kg: w podrzucie podniosła 111 kg, a w rwaniu 88 kg. Tym samym ostrowianka zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski.

Pierwsze miejsce w kategorii +87 kg zajęła Kinga Kaczmarczyk z klubu MAKS Tytan Oława z wynikiem 207 kg (w podrzucie 115 kg, w rwaniu 92 kg). Z kolei trzecie miejsce zajęła Magdalena Pasko, zawodniczka PZL-LECHIA Sędziszów Małopolski, z wynikiem 198 kg (w podrzucie 110 kg, w rwaniu 88 kg).