KS Ostrovia. Pierwsze zwycięstwo w sezonie 2006/2007

Dodano: 29 sierpnia 2006 12:34, Autor: KS Ostrovia

Zespół Korony jest zaliczany do grona drużyn z "wyższej" półki w naszej lidze. Stąd bardzo cieszy wygrana, tym bardziej, że osiągnięta na bardzo małym boisku w Wiśniewie (boisko w Szydłowie jest remontowane). W pierwszej połowie lepszą drużyną był nasz zespół. Dopiero jednak w 32 minucie Ostrovia zdobyła bramkę. Piotrek Niwiński dośrodkował w pole karne, a tam akcję strzałem w \"okienko\" wykończył Tomek Rępa. Niespełna pięć minut później na dwa zero podwyższył Tomek Słowik, który pokonał golkipera gospodarzy strzałem zza pola karnego. Szkoda jednak, że w tym okresie nie padła kolejna bramka. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy losy meczu mogły być rozstrzygnięte. Po akcji lewą stroną piłka przeleciała wzdłuż linii bramkowej drużyny Korony ale nikt nie potrafił skierować jej do pustej bramki. To mogło się zemścić, bo z czasem inicjatywę w meczu przejęli gospodarze. W 68 minucie po niepotrzebnym faulu w polu karnym zdobyli oni kontaktowego gola. Na szczęście mimo rozpaczliwych ataków gospodarzy, nasz zespól mądrze się bronił i spokojnie dowiózł zwycięstwo do końca.

Korona Szydłowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2 (0:2)

Bramki: Ostrovia: T. Rępa 32' , T. Słowik 39' - Korona: 68' (rzut karny)

Ostrovia: R. Rakowiecki, P. Krzak, M. Kacprzak, Ł. Nienałtowski, W. Syposz, R. Wilczewski, P. Niwiński, S. Mozol, A. Bazei, T. Rępa, T. Słowik (81' M. Płóciennik)

Trener: Sławomir Stanisławski

Pozostałe wyniki II Kolejki:
BŁĘKITNI RACIĄŻ - MKS II MŁAWA 3:1 (0:0)
  • Bramki; Raciąż - Baranowski 60 min., Gosik 90 min., Kopczyński 90+2 karny - Mława - 77 min. (rzut karny)
    SONA NOWE MIASTO - GWAR PAWŁOWO 1:2
    GKS STRZEGOWO - KORONA HID II OSTROŁĘKA 0:7 (0:1)
  • Bramki: Korona - Świętochowski 51 min.,56 min., 64 min., 71 min., Olesiński 81 min., 84 min., Nadrowski 44 min.
    GLADIATOR SŁOSZEWO - MKS PRZASNYSZ 1:5 (1:3)
  • Bramki: Słoszewo - 4 min., - Przasnysz - Olszewski 27 min., 45 min., 75 min., 89 min., Przebierała 36 min.
    MAKOWIANKA MAKÓW MAZOWIECKI - ORLĘTA BABOSZEWO 3:0 (walkower goście nie dojechali)
    WIECZFNIANKA WIECZFNIA - WKRA BIEŻUŃ 3:0