Gminna Choinka Noworoczna w Starym Lubotyniu (zdjęcia)

Dodano: 17 stycznia 2023 13:54, Autor: SP Stary Lubotyń, red. Kacper Jaworowski

Wydarzenie powróciło po dwóch latach nieobecności, przyciągając wiele dzieci i ich rodziców z całej gminy.
W niedzielne popołudnie, 15 stycznia 2023, na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II - Papieża Polaka w Starym Lubotyniu, odbyła się 18. edycja Gminnej Choinki Noworocznej. Uroczysty początek wydarzenia odbył się o godz. 14:00, a imprezę otworzył Wójt Gminy Stary Lubotyń Ireneusz Gumkowski oraz dyrektorka szkoły Bożena Zaręba.

- Ponieważ spotykamy się po raz pierwszy w nowym roku 2023 pozwólcie, że złożę wszystkim życzenia noworoczne w imieniu samorządu, który mam zaszczyt reprezentować: życzę Państwu i wam, drogie dzieciaki, przede wszystkim abyście byli zdrowi, szczęśliwi, abyście spełniali swoje plany i swoje marzenia - życzył zgromadzonym Ireneusz Gumkowski.

Bożena Zaręba podobnie jak wójt, złożyła zgromadzonym życzenia. Zwróciła również uwagę na to, że choinka powraca po dłuższej przerwie, a jej obecna edycja jest wyjątkowa, bo osiemnasta. Oznacza to, że impreza w Lubotyniu jest już "pełnoletnia".
REKLAMA


Za wystrój sali odpowiadały Beata Jasionowska i Olga Zakrzewska oraz ich mężowie: Sebastian Jasionowski i Paweł Zakrzewski (montaż dekoracji), a także Natalia Podbielska, Małgorzata Kowalczyk oraz członkowie samorządu uczniowskiego. Rodzice najmłodszych uczestników pomogli w przygotowaniu słodkiego poczęstunku, a o muzykę zadbała grupa Everest.

Gdy nadszedł wieczór, pojawił się tajemniczy gość. Okazało się, ku uciesze dzieci, że był to Święty Mikołaj! Wójt Gumkowski powiedział, iż "w Lubotyniu są tylko grzeczne dzieci", dlatego też wszystkie maluchy otrzymały prezenty.

Na zakończenie przedstawiciele Rady Rodziców podziękowali Ireneuszowi Gumkowskiemu - wójtowi gminy oraz Grzegorzowi Jasionowskiemu - wicewójtowi gminy za ufundowanie prezentów dla dzieciaków oraz organizację imprezy. Następnie Bożena Zaręba, podziękowała wszystkim, którzy pomogli w organizacji zabawy choinkowej i wzięli udział we wspólnej zabawie oraz zaprosiła na 19. Choinkę. Miejmy nadzieję, że teraz już bez przeszkód, obędzie się planowo w przyszłym roku.


Zobacz również

Spotkanie noworoczne w przedszkolu nr 1 (zdjęcia)

17 stycznia 2023, Miejskie Przedszkole nr 1, red. Kacper Jaworowski

Nie zabrakło wspólnego kolędowania, rozmów, wspomnień i wzruszeń.

Spotkanie noworoczne klubów zrzeszonych w COOZPN

16 stycznia 2023, UM Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

W Ostrowi Mazowieckiej obędzie się turniej młodzieżowy Góralski Cup, a MKS Ostrowianka zotała nagrodzona zielonym certyfikatem PZPN-u.

Choinka noworoczna w Starym Lubotyniu

10 stycznia 2023, SP Stary Lubotyń, red. Kacper Jaworowski

Wójt gminy i dyrektor szkoły zapraszają do zabawy.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Studio makijażu i fotografii

ul. Broniewskiego 2/5 (I piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Fotografia studyjna, plenerowa, chrzty, komunie, urodziny, portety, zdjęcia biznesowe, sesje świąteczne.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]