Mecz Ostrovi z MKS Ciechanów skończył się porażką dla Ostrowian

Dodano: 4 marca 2023 19:53, Autor: KS Ostrovia, red. Elżbieta Krajewska

W drugiej połowie meczu strzelono wszystkie 4 gole.

Przegrywamy 4:0 w kolejnym sparingu tym razem z V-ligowym MKS Ciechanów. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Wszystkie bramki Ostrovia straciła w ciągu pierwszych 15 minut drugiej połowy.

Skład
Grunwald - Zadrożny, K. Wątróbski, Wojdak, J. Małkiński - Rogalski, E. Barzał, K. Barzał, R. Wilczewski, D. Wilczewski - Płotczyk oraz K. Małkiński, Kusik, Kacprzak i Augustyniak

Bramki dla drużyny z Ciechanowa strzelali Łukasz Barankiewicz, Mateusz Sańko i Adam Sosnowski.

Kolejny sparing we wtorek, rywalem KS Ostrovia będzie Bóbr Tłuszcz.

Klub zachęca rodziców do zapisów dzieci na treningi piłki nożnej.

KS Ostrovia zaprasza chętnych z roczników 2013-2015 do rozpoczęcia przygody z piłką nożną (zdjęcia)