Ostrovia przegrywa w meczu, w którym prowadziła do 94. minuty

Dodano: 25 marca 2023 13:47, Autor: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Zawodnicy trenera Roberta Wilczewskiego udali się do Sochocina, gdzie grali z miejscową Wkrą. Prowadzili w spotkaniu aż do 4. minuty doliczonego czasu gry.

W ramach 17. kolejki ligi okręgowej grupy Ciechanów-Ostrołęka, KS Ostrovia zmierzyła się z Wkrą Sochocin. Gospodarze kiepsko rozpoczęli rundę wiosenną, bo w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z Konopianką Konopki aż 5:1. Ostrovia również nie najlepiej wspomina ostatnią kolejkę. Oba kluby miały więc chęć na zwycięstwo i pokazanie swoich sił.

Wynik meczu w 14. minucie otworzył Piotr Zacheja. Wynik pozostawał bez zmiany, chociaż obie drużyny miały swoje sytuację. Gdy wydawało się, że żółto-zieloni mają pewne trzy punkty, to gospodarze zdobyli bramkę przed samym gwizdkiem końcowym, w 4. minucie doliczonego czasu gry...

W następny weekend, w niedzielę 2 kwietnia 2023 o godz. 11:00, KS Ostrovia podejmie na swoim boisku Konopiankę Konopki, która dziś o 14:00 mierzy się z Kurpikiem Kadzidło.

Wkra Sochocin 1:1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
D. Kozłowski 90+4' - P. Zacheja 14'

Źródło zdjęcia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Do Wąsewa przyjechała Korona Karolinowo. KS odniósł zwycięstwo wygrywając 2:0.

Słaby mecz Ostrovii kończy się remisem

18 marca 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

KS Ostrovia rozpoczęła rundę wiosenną. Mecz na neutralnym boisku był bardzo słaby, remis na sam koniec spotkania uratował kapitan zespołu, Dawid Wilczewski.

KS Ostrovia zaprasza chętnych z roczników 2013-2015 do rozpoczęcia przygody z piłką nożną (zdjęcia)