Ostrowskie piłkarki z trzecią wygraną na wiosnę

Dodano: 15 kwietnia 2023 16:25, Autor: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Zawodniczki Michała Kacprzaka utrzymują wysoką formę w rundzie rewanżowej. Na trzy mecze zanotowały trzy zwycięstwa, tym razem z Mazovią Grodzisk Mazowiecki.

14. kolejka IV ligi kobiet, gr. mazowiecka, rozpoczęła się na Stadionie MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej. W jej ramach piłkarki Ostrovii zmierzyły się z reprezentantkami Mazovii Grodzisk Mazowiecki.

W pierwszej połowie nieco lepsze wrażenie pozostawiły po sobie gospodynie. Niestety dziewczynom brakowało nieco wykończenia, dlatego obie drużyny schodziły do szatni przy bezbramkowym remisie. Podczas drugiej połowy ostrowskie piłkarki wyglądały dużo lepiej. Była to też część spotkania, która w końcu przyniosła bramki. Jako pierwsza do siatki trafiła Natalia Komor. Następnie wynik poprawiła Karolina Piasecka i taki rezultat utrzymał się do końca meczu. Cieszyć może również czyste konto Amelii Pełszyńskiej.

Kolejne spotkanie panie rozegrają ponownie na własnym boisku w niedzielę, 23 kwietnia 2023 o godz. 11:00. Tym razem poprzeczka będzie zawieszona wysoko, albowiem na stadion przy K. Warchalskiego przyjadą liderki tabeli - Diamenty Warszawa.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:0 Mazovia Grodzisk Mazowiecki
N. Komor, K. Piasecka

Źródło zdjęcia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Klasa B powraca. Czekają nas niedzielne derby!

15 kwietnia 2023, Kacper Jaworowski

Wraca najniższy, dziewiąty, szczebel rozgrywek ligowych grupy ostrołęckiej. Nadchodząca niedziela minie pod znakiem derbów, bowiem spotkają się dwie drużyny z powiatu ostrowskiego.

Ostrovia ponownie remisuje

8 kwietnia 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Czwarty mecz rundy wiosennej, przyniósł ostrowskim piłkarzom czwarty remis.

Korona Jadów rozgromiona

1 kwietnia 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Zawodniczki Michała Kacprzaka ponownie wygrały z Koroną Jadów dwucyfrowym wynikiem.