Dotkliwa porażka MKS-u

Dodano: 15 kwietnia 2023 19:56, Autor: MKS Małkinia, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze Rafała Marcyniuka udali się do Zbuczyna, gdzie próbowali zatrzymać rozpędzoną Wektrę.

W sobotę, 15 kwietnia 2023, piłkarze MKS-u Małkinia pojechali do Zbuczyna, żeby zmierzyć się z lokalną Wektrą w ramach 20. kolejki ligi okręgowej, gr. Siedlce. Gospodarze wiosną są niepokonani, mają na swoim koncie 2 zwycięstwa i 2 remisy. Do tego sąsiadują z MKS-em w tabeli, więc pojedynek zapowiadał się ciekawie.

Nie trzeba było czekać długo na pierwszego gola. Po niecałym kwadransie, w 13. minucie, bramkę dla gospodarzy zdobył Jakub Bobryk. Obie drużyny miały swoje sytuacje, ale wynik nie zmieniał się, co innego ilość zawodników na boisku, bo pod koniec pierwszej połowy, w 42. minucie, czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy. To mogło ułatwić sprawę, jednak w 45. minucie zawodnik MKS-u również opuścił murawę, po otrzymaniu drugiego "żółtka". Druga połowa przyniosła festiwal bramek, jednak wszystkie padły łupem jednego zespołu - Wektry Zbuczyn. W 58. minucie do siatki trafił Jakub Rzewuski, w 67. minucie Krystian Musiejczuk. Następnie pięknym uderzeniem popisał się Bartosz Karczmarek, który zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu różnego w 75. minucie. Wynik meczu zamknął Jakub Bobryk, który w 86. minucie strzelił na 5:0.

Szansa na zmazanie plamy dla piłkarzy MKS-u pojawi się za tydzień, 22 kwietnia 2023 o godz. 11:00, kiedy to gracze Rafała Marcyniuka pojadą do Sobolewa, zmierzyć się z tamtejszym Zrywem.

Wektra Zbuczyn 5:0 MKS Małkinia
J. Bobryk 13', 86', J. Rzewuski 58', K. Musiejczuk 67', B. Karczmarek 75'

Klasa B powraca. Czekają nas niedzielne derby!

15 kwietnia 2023, Kacper Jaworowski

Wraca najniższy, dziewiąty, szczebel rozgrywek ligowych grupy ostrołęckiej. Nadchodząca niedziela minie pod znakiem derbów, bowiem spotkają się dwie drużyny z powiatu ostrowskiego.

Strzelanina w Małkini! MKS wysoko wygrywa z ŁDK Łosice

8 kwietnia 2023, MKS Małkinia, red. Kacper Jaworowski

W Wielką Sobotę piłkarze Rafała Marycniuka przyjęli na swoim boisku ŁDK Łosice. Pojedynek drużyn w rundzie jesiennej przyniósł aż 11 goli!

MKS Małkinia wywozi punkt z Węgrowa

1 kwietnia 2023, MKS Małkinia, red. Kacper Jaworowski

Czarni Węgrów przyjęli na swoim boisku piłkarzy MKS-u Małkinia. Po zaciętym meczu oba kluby dzielą się punktami.