Iskra nie "zaiskrzyła". Piłkarze z Zarąb Kościelnych zanotowali wyjazdową porażkę

Dodano: 24 kwietnia 2023 06:00, Autor: Iskra Zaręby Kościelne, red. Kacper Jaworowski

W ramach 9. kolejki klasy B, gr. Ostrołęka, sportowcy z Zarąb Kościelnych wyjechali do Pniewa, by zmierzyć się z tamtejszym KS-em.

W niedzielę, 23 kwietnia 2023 o godz. 16:00, KS Pniewo zmierzyło się z Iskrą Zaręby Kościelne na własnym stadionie. Gospodarze liczyli na łatwą wygraną, ponieważ ostatnie spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się wynikiem 7:0 dla Pniewa.

Jeszcze przed upływem 10 minut czasu gry, gospodarze musieli dokonać zmiany w składzie, na skutek kontuzji Miłoszewskiego. W 39. minucie bramkę dla gospodarzy zdobył zawodnik z nr 9. Po przerwie gospodarze dorzucili jeszcze dwie bramki, w 70. oraz 81. minucie. W Iskrze znów nie było - nomen omen - iskry z przodu.

Iskra w następnej kolejce pauzuje, a więc kolejne spotkanie rozegra 6 lub 7 maja 2023 ze Świtem Baranowo, a więc wiceliderami tabeli.

KS Pniewo 3:0 Iskra Zaręby Kościelne
H. Światkowski 39', M. Balcerzak 70', K. Zacharski 81'

Źródło zdjęcia: KS Pniewo

Podopieczni Adriana Orłowskiego potrzymują dobrą formę. Tym razem udało im się zremisować z wyżej notowanym rywalem na wyjeździe.

Ostrovia w końcu zwycięska!

23 kwietnia 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Do sześciu razy sztuka! Piłkarze Roberta Wilczewskiego w końcu dopisują do swojego konta trzy punkty.

GKS górą w derbach

16 kwietnia 2023, Iskra Zaręby Kościelne, red. Kacper Jaworowski

W ramach 8. kolejki Klasy B, gr. Ostrołęka, zmierzyły się dwa kluby z powiatu ostrowskiego. Wygląda na to, że ligowy outsider dobrze przepracował zimową przerwę.