Ekologiczny piknik rodzinny w Bogutach-Piankach. Doskonały dzień pełen zabawy i relaksu

Dodano: 30 maja 2023 07:21, Autor: UG Boguty-Pianki, red. Kacper Jaworowski

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu, gmina Boguty-Pianki już wkrótce zorganizuje ekologiczny piknik rodzinny. To doskonały sposób na propagowanie świadomości ekologicznej i jednoczesne zapewnienie rozrywki dla rodzin.
Festyny i pikniki rodzinne to wydarzenia, doskonałe do łączenia różnych pokoleń i tworzenia ciepłych wspomnień. Już wkrótce Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Bogutach-Piankach podejmie się organizacji ekologicznego pikniku rodzinnego. Wydarzenie odbędzie się już w czwartek, 1 czerwca 2023.

Piknik rozpocznie się już o godz. 9:00. 10 minut po oficjalnym otwarciu swoje umiejętności zaprezentują zgromadzonym uczniowie szkół z Bogut-Pianek oraz Tymianek-Buci. O godz. 10:30 zostanie przeprowadzona lekcja o ptakach, prowadzona przez zawodowego ornitologa-sokolnika.
REKLAMA


Tuż po zajęciach z ornitologiem na terenie pikniku odbędą się różnorodne atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. Prowadzone będą warsztaty rzemieślnicze, dotyczące przetwórstwa i wytwórstwa. Do tego nie zabraknie konkursów, które dodatkowo wprowadzą atmosferę rywalizacji i zabawy.

Oprócz tego rodziny z dziećmi miały możliwość skorzystania z ciekawych atrakcji i animacji na świeżym powietrzu. Dla tych starszych czekać będą stoiska z rękodziełem, regionalnymi produktami spożywczymi oraz tradycyjnymi potrawami. Oczywiście nie może zabraknąć muzycznego akcentu. Na specjalnie przygotowanej scenie wystąpi zespół Side Off Band w dziecięcym repertuarze. Tuż po tym, o godz. 15:00, ekologiczny piknik zakończy się.

Źródło zdjęcia: UG Boguty-Pianki

Zobacz również

Wójt Gminy Boguty-Pianki na spotkaniu z Prezydentem

27 maja 2023, UG Boguty-Pianki, red. Kacper Jaworowski

Jędrzej Drewnowski uczestniczył w oficjalnych obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego w Warszawie.

Zabawy, gry, animacje. Boguty-Pianki stawiają na rozrywkę dla całej rodziny

17 maja 2023, GOKiS Boguty-Pianki, red. Kacper Jaworowski

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach zaprasza na pełen atrakcji piątek. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego!

GOKiS w Bogutach-Piankach z dofinansowaniem dla "Żurawiaków"

17 maja 2023, UG Boguty-Pianki, red. Kacper Jaworowski

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach to jedna z jednostek, która otrzymała dofinansowanie w ramach Programu EtnoPolska realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Ośrodek zakupi teraz stroje ludowe dla zespołu "Żurawiacy".

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]