Na "Zapiski oficera Armii Czerwonej" zaprasza GOKiS w Małkini Górnej

Dodano: 13 lipca 2023 09:59, Autor: GOKiS Małkinia Górna, red. Kacper Jaworowski

W Małkini Górnej wystawiony zostanie monodram Piotra Cyrwusa, "Zapiski oficera Armii Czerwonej", w reżyserii Tomasza Obary.
Wystawiony w maju 2023 spektakl w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Małkini Górnej spotkał się z pozytywnym odbiorem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na kolejną sztukę. Tym razem na deskach sali widowiskowej wystąpi Piotr Cyrwus, ze swoim monodramem "Zapiski oficera Armii Czerwonej", na podstawie prozy Sergiusza Piaseckiego. Swoją premierę miał w Teatrze "Stu" w Krakowie, otrzymał wyróżnienie na Festiwalu Teatru Jednego Aktora w Toruniu.

Sztuka odbędzie się w czwartek, 27 lipca 2023 o godz. 18:00, w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Małkini Górnej. Bilet w cenie 65 zł można nabyć w siedzibie GOKiS, przy ul. Przedszkolnej 3 w Małkini Górnej.
REKLAMA


OPIS
Starszy lejtnant Michaił Zubow 14 września 1939 roku wkracza do burżuazyjnej Polski. Dla człowieka wychowanego w systemie totalitarnym Polska to kraj sprzeczności i dziwów. Lejtnant interpretuje rzeczywistość po swojemu. Na pierwszy rzut oka postrzegany przez niego świat jest groteskowy i komiczny. Czas jednak jest nieubłagany, wypadki wojenne doświadczają naszego bohatera. Jakie wyciąga wnioski?

Źródło zdjęcia: GOKiS Małkinia Górna

Zobacz również

Kino plenerowe w Bogutach-Piankach powraca

12 lipca 2023, UG Boguty-Pianki, red. Kacper Jaworowski

Kino plenerowe okazało się sukcesem, dlatego Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz Urząd Gminy w Bogutach-Piankach ponownie zapraszają do wspólnego seansu.

"Pani od skarpetek" gościła w Gminnej Bibliotece Publicznej w Małkini Górnej. Spotkanie autorskie z Justyną Bednarek (zdjęcia, wideo)

5 lipca 2023, Kacper Jaworowski

Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej była miejscem spotkania z Justyną Bednarek, pisarką najbardziej znaną z "Niesamowitych przygód dziesięciu skarpetek". To była gratka dla najmłodszych czytelników.

Było dużo atrakcji, radości i wspólnej zabawy. Tak wyglądała Małkińska Noc z Gwiazdami 2023! (zdjęcia, wideo)

25 czerwca 2023, Kacper Jaworowski

Czerwiec obfitował w plenerowe imprezy masowe. Ostatnią z nich była Małkińska Noc z Gwiazdami. Dla przybyłych przygotowano moc atrakcji i pięć koncertów.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]