KS Ostrovia. Wyniki XII Kolejki LO. Pechowy remis.

Dodano: 8 listopada 2006 08:19, Autor: KS Ostrovia

Dobiegają do końca rozgrywki ligi okręgowej. Nasz zespół w kolejnym wyjazdowym meczu zremisował z wiceliderem Gwarem Pawłowo 2:2. Było to spotkanie podobne do wielu wcześniejszych rozegranych przez naszą drużynę. Dobra gra, ale nie poparta bramkami. Szkoda, więc znów dwóch straconych punktów, gdyż strata do lidera powiększyła się do 13 punktów.
Jeszcze w 88 minucie nasz zespół prowadził 2:1. Jednak w doliczonym czasie gry, gospodarze po ostrym wstrzeleniu piłki z boku boiska w pole karne i przypadkowym odbiciu się jej od W. Syposza, doprowadzili do wyrównania. Szkoda tak straconej bramki, ale na nierównym i zaśnieżonym boisku takie sytuacje nie mogą dziwić. Całe spotkanie było dość wyrównane. Zarówno nasz zespół jak i gospodarze, grali dużo "piłką" stąd mecz mógł się podobać. Pomimo wyrównanej gry więcej sytuacji bramkowych miał nasz zespół. Jednak pierwsi gola zdobyli piłkarze Gwaru. W 31 minucie M. Żyznowski stracił piłkę w naszym polu karnym i przy próbie jej odbioru sfaulował napastnika gospodarzy. Jedenastkę pewnie wykorzystał zawodnik Gwaru. Na wyrównanie czekaliśmy do 57 minuty. Wtedy to po raz trzeci w bardzo dobrej sytuacji znalazł się T. Słowik, ale tym razem sytuacji nie zmarnował. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania znów pokazał się T. Słowik. Po jego strzale piłkę przed siebie odbił bramkarz Gwaru, a celną dobitka popisał się R. Wilczewski. Wydawało się, że trzy punkty będą nasze, jednak przyszła pechowa 91 minuta, w której gospodarze zdobyli wyrównującego gola.

Gwar Pawłowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:2 (1:0)
Ostrovia - T. Słowik 57', R. Wilczewski 88' - Gwar 31', 91'
Ostrovia: R. Rakowiecki - M. Kacprzak, Ł. Nienałtowski, P. Krzak, R. Wilczewski, D. Maliszewski (65' M. Płóciennik), W. Syposz, M. Żyznowski (69' M. Konarzewski), S. Mozol, T. Słowik, P. Niwiński.
Trener: Sławomir Stanisławski