Wróciła okręgówka! W pierwszym meczu Ostrovia przegrywa z Soną

Dodano: 12 sierpnia 2023 15:45, Autor: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Pierwsze spotkanie ligi okręgowej, gr. Ciechanów-Ostrołęka zostało rozegrane w Ostrowi Mazowieckiej. Trzy punkty powędrowały do przyjezdnych.
Właśnie dzisiaj, w sobotę 12 sierpnia 2023 o godz. 10:00, rozbrzmiał pierwszy gwizdek sezonu 2023/2024 w lidze okręgowej, gr. Ciechanów-Ostrołęka. Na "pierwszy ogień" spotkanie Ostrovii z Soną Nowe Miasto.

Mecz zaczął się dobrze dla żółto-zielonych, bo to właśnie podopieczni Roberta Wilczewskiego otworzyli wynik spotkania. Pierwszym strzelcem tego sezonu został Piotr Zacheja. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, bo w 20. minucie bramkę zdobył Łukasz Barankiewicz, który przed tym sezonem powrócił do Sony. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, a oba kluby miały chrapkę na zwycięstwo. Po przerwie obie drużyny miały swoje sytuacje, jednak na kolejne - i ostatnie - uderzenie trzeba było czekać aż do końca meczu. W 86. minucie wynik na 1:2 ustalił Rafał Kraszewski.

W pierwszym meczu sezonu 2023/2024 górą są goście. Następny mecz Ostrovia rozegra 15 lub 16 sierpnia, w zależności od woli obu drużyn, w ramach II rundy Okręgowego Pucharu Polski, gdzie zmierzy się z Narwią II Ostrołęka. Na kolejny mecz ligowy przyjdzie czekać do 19 sierpnia, gdy o godz. 18:00 dojdzie do spotkania Wkra Sochocin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:2 Sona Nowe Miasto
P. Zacheja - Ł. Barankiewicz 20', R. Kraszewski 86'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Pexels/Torsten Dettlaff

Obóz piłkarski w Okoninach Nadjeziornych 2023 młodych zawodników Ostrovii (zdjęcia)

12 sierpnia 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Blisko 50 osób ze sztabem szkoleniowym przebywało w ośrodku Cztery Korty Kompleks Wypoczynkowy w Borach Tucholskich.

Tour de Pologne amatorów. Najlepsi Adamkiewicz i Włoszczowska, ostrowianin na 26. pozycji (zdjęcia)

11 sierpnia 2023, TdP, red. Kacper Jaworowski

Tour de Pologne amatorów przyciągnęło ponad 2000 uczestników. Jednym z nich był Kazimierz Czarkowski z Ostrowi Mazowieckiej.

Okręgowy Puchar Polski. MKS gra dalej, za burtą Iskra i GKS

9 sierpnia 2023, OZPN Siedlce, red. Kacper Jaworowski

Trzy kluby z naszego powiatu mają za sobą pierwsze mecze o stawkę w sezonie 2023/2024. Mimo różnicy poziomów w derbowym pojedynku były emocje.