Prawdziwe bombardowanie w Sobolewie

Dodano: 22 sierpnia 2023 22:49, Autor: MKS Małkinia, red. Kacper Jaworowski

Kolejne punkty MKS-u w nowym sezonie. Mecz miał nieprawdopodobny przebieg, padło aż 8 bramek!
Druga kolejka ligi okręgowej, gr. Siedlce przyniosła mecz, w którym doszło do prawdziwego bombardowania. Pierwsza bramkę w spotkaniu Zrywu Sobolew i MKS-u Małkinia można było oglądać już w... 1. minucie. Mecz rozpoczął się katastrofalnie dla małkinian, bo już na samym początku Mateusz Fydrych skierował piłkę do własnej bramki. Nie minęło nawet 15. minut, a tablica wyników wskazywała juz 2:0. Zawodnicy MKS-u nie zamierzali jednak się poddać. Uderzeniem w 16. minucie popisał się Michał Zawistowski i zdobył kontaktową bramkę. Niestety w 20. minucie Marcin Cieśla strzelił na 3:1. Tym razem na gola dość szybko odpowiedział Marcin Kraszewski. Przed przerwą bramkę do szatni zdobył Michał Zawistowski. W drugiej połowie padły jeszcze dwa uderzenia, dla gospodarzy w 64. minucie przymierzył Przemysław Komar, a wynik meczu ustalił Mateusz Rutkowski w 75. minucie. Kibice na stadionie byli świadkami prawdziwej strzelaniny.

Już jutro małkinianie zmierzą się w przełożonym spotkaniu Okręgowego Pucharu Polski przeciwko rezerwom Podlasia Sokołów Podlaski. Na kolejny mecz ligowy trzeba będzie poczekać do soboty, 26 sierpnia 2023, gdy MKS na swoim boisku zagra z ULKS Gołąbek o godz. 11:00.

Zryw Sobolew 4:4 MKS Małkinia
M. Fydrych 1' (sam.), M. Górski 12', M. Cieśla 20', P. Komar 64' - M. Zawistowski 16', 45+1', M. Kraszewski 26', M. Rutkowski 75'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Pixabay

Zakończył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

21 sierpnia 2023, MOSiR Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

W rywalizacji wzięło udział 12 zespołów.

Małkińska "dwójka" już wkrótce dostanie nowe boisko

20 sierpnia 2023, UG Małkinia Górna, red. Kacper Jaworowski

Boisko przy Szkole Podstawowej nr 2 im. F. Chopina w Małkini Górnej przejdzie remont po kilkunastu latach "służby" uczniom i mieszkańcom.

Bezbramkowa ligowa inauguracja MKS-u

13 sierpnia 2023, Kacper Jaworowski

MKS Małkinia zmierzyła się na własnym boisku z Wektrą Zbuczyn, w meczu 1. kolejki ligi okręgowej, gr. Siedlce.