Piknik Rodzinny "ZintegrujMy się" w Zakrzewie-Kopijkach (wideo)

Dodano: 14 września 2023 22:50, Autor: KGW Zakrzewiacy, red. Kacper Jaworowski

Koło Gospodyń Wiejskich "Zakrzewiacy" zaprasza na Piknik Rodzinny "ZintegrujMy się". W programie: animacje, dmuchańce, koncerty zespołów, stoiska lokalnych firm i organizacji, zlot motocyklowy oraz wiele innych atrakcji.
Już w ten weekend na terenie gminy Zaręby Kościelne odbędzie się pełen atrakcji rodzinny piknik pn. "ZintegrujMy się". Na wydarzenie zaprasza Koło Gospodyń Wiejskich "Zakrzewiacy". Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Na uczestników będą czekały animacje, dmuchańce, przejazdy bryczką, stoiska: Kół Gospodyń Wiejskich, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Lokalnej Grupy Działania "Zielone Sioło" oraz handlowe, a także zlot motocykli YouTuberów ZrytyMoto i Project Cross Enduro.

W trakcie trwania pikniku rodzinnego zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz Urszuli Załuski, mieszkanki Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Zarębach Kościelnych. Kobieta od najmłodszych lat ma zdiagnozowane dziecięce porażenie mózgowe, lewostronny niedowład, a wieku 4 lat pojawiła się także lekooporna padaczka. Obecnie ma 27 lat, a w ciągu ostatnich dwóch lat przestała chodzić i zmaga się z czterokończynowym niedowładem spastycznym z przykurczami zgięciowymi we wszystkich stawach. Zbiórka prowadzona jest również internetowo, poprzez platformę zrzutka.pl. Chętni mogą wpłacić dowolną kwotę pod tym linkiem.

Diadem
Grupa Diadem powstała w 1996 roku. W skład zespołu wchodzi Mariusz Gołaszewski, Krzysztof Kamieński oraz Łukasz Popławski. Do tej pory grupa wydała 5 albumów. Najbardziej znane utwory to: "Bawię się", "Dawaj maleńka nie przestawaj", "Kto więcej" czy "Nie udawaj świętej".Sado
Zespół Sado powstał w maju 2022. Formację tworzy 3 muzyków - Jakub, Patryk oraz Piotr. Grupa zadebiutowała utworem "Jak ona kręci mnie". Muzyków można było posłuchać m.in. na tegorocznej edycji Małkińskiej Nocy z Gwiazdami. Inne znane utwory to: "Ciało jak petarda", "Ten czas" czy "Weź się ogarnij (Barbie)".

REKLAMA


Piękni i Młodzi Dawid Narożny
W 2012 w Łomży powstali Piękni i Młodzi, który założyli Dawid Narożny i jego ówczesna żona Magdalena. Do zespołu dołączył Daniel Wilczewski. W 2014 Piękni i Młodzi wystąpili w muzycznym talent show - Must Be The Music. Pierwszy raz w historii programu grupa disco polo dotarła do finału. W międzyczasie doszło do rozwodu Narożnych, którzy zapowiadali, że to nie przeszkodzi zespołowi. Ostatecznie doszło do rozłamu w zespole i grupa rozbiła się na dwie - Piękni i Młodzi Dawid Narożny oraz Piękni i Młodzi Magdalena Narożna. Grupa kierowana przez Dawida Narożnego najbardziej znana jest z muzycznych kolaboracji - "Jesteś taka słodka" z Sobotą, "Ona działa na mnie jak" z Agbe oraz "Zrobię z ciebie pannę" z Endrju.Harmonogram wydarzenia
14:00 Msza polowa
15:00 Występ zespołu "Kurpianka" z Kadzidła
15:30 Przemówienia gości
16:00-18:00 Atrakcje dla dzieci
18:00 Występ zespołu "Diadem"
19:00 Występ zespołu "Sado"
20:30 Występ zespołu "Piękni i Młodzi Dawid Narożny"

Źródło zdjęcia: KGW Zakrzewiacy

Zobacz również

Zabawa dla całej rodziny. Pełen atrakcji piknik w Sumiężnem (zdjęcia)

12 września 2023, Kacper Jaworowski

Mieszkańcy gminy Małkinia Górna spędzili czas ze swoimi rodzinami i sąsiadami.

Bayer Full na "Pożegnanie lata w Broku" (wideo)

12 września 2023, BP Brok, red. Kacper Jaworowski

W piątek, 15 września w Porcie w Broku odbędzie się impreza plenerowa "Pożegnanie lata". Gwiazdą wieczoru będzie zespół Bayer Full.

MDK-owe grillowe zajęcia testowe, czyli dzień otwarty w ostrowskim MDK-u (zdjęcia)

8 września 2023, Elżbieta Krajewska

Od godziny 15:00 przed budynkiem i w pomieszczeniach MDK-u zbierali się mieszkańcy miasta.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Kort tenisowy w Komorowie

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]