Piknik rodzinny w Zakrzewie-Kopijkach. Wspaniały dzień pełen muzyki i wspólnego działania (zdjęcia, wideo)

Dodano: 23 września 2023 06:57, Autor: Kacper Jaworowski

Pełen atrakcji piknik rodzinny odbył się w miejscowości Zakrzewo-Kopijki. Nie zabrakło wielu atrakcji, koncertów i stoisk. Ponadto zbierano pieniądze na szczytny cel.
Piknik rodzinny to wyjątkowe wydarzenie, które łączy pokolenia i umożliwia spędzenie czasu w gronie najbliższych. Jednym z takich wydarzeń był piknik rodzinny zorganizowany przez KGW "Zakrzewiacy" w Zakrzewie-Kopijkach. Wydarzenie to odbyło się na placu przy siedzibie Koła Gospodyń Wiejskich. Piknik miał nie tylko dostarczyć rozrywki, ale także wspierać szczytny cel, którym było zbieranie funduszy na leczenie Urszuli Załuski, mieszkanki Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Zarębach Kościelnych.

Wydarzenie rozpoczęło się od polowej mszy, która została odprawiona przez ks. kanonika Jerzego Krysztopę, w intencji ofiary ataku na Polskę sprzed 84 lat. W części oficjalnej głos zabrali poseł na Sejm RP Daniel Milewski, kierownik Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatury w Ostrołęce Marcin Grabowski, przewodnicząca rady powiatu ostrowskiego Dorota Subda i wójt gminy Zaręby Kościelne Urszula Wołosiewicz. Wydarzenie prowadziła Justyna Pętkowska, radna rady powiatu ostrowskiego i przewodnicząca KGW "Zakrzewiacy"

Jednym z głównych punktów programu były koncerty, które dostarczyły wszystkim uczestnikom niezapomnianej rozrywki. Na scenie pojawiły się trzy zespoły disco polo: Diadem, Sado oraz Piękni i Młodzi Dawid Narożny. Ich utwory rozgrzały tłumy, sprawiając że nikt nie mógł stać w miejscu. Była to doskonała okazja, aby poświęcić czas na tańce, śpiew i zabawę razem z bliskimi.

Nie tylko koncerty przyciągnęły uwagę uczestników. W trakcie pikniku zorganizowano liczne atrakcje dla dzieci, takie jak dmuchane zamki, konkursy i liczne zabawy, które zapewniły najmłodszym uczestnikom świetną zabawę przez cały dzień. Liczne stoiska z przekąskami i wyrobami lokalnymi, przygotowanymi przez trzy Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Zaręby Kościelne, również cieszyły się popularnością. Ponadto odbył się zlot motocykli YouTuberów Project Cross Enduro oraz ZrytyMoto.
REKLAMA


Najważniejszym aspektem wydarzenia była jednak zbiórka pieniędzy na leczenie Urszuli Załuski. Urszula to niezwykła kobieta mieszkająca w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Zarębach Kościelnych, zmagająca się z chorobą od urodzenia. Dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności, która wsparła ją podczas pikniku, istnieje nadzieja na poprawę jej stanu zdrowia. Każdy, kto uczestniczył w wydarzeniu, mógł przyczynić się do tej szczytnej sprawy, uczestnicząc w zbiórce pieniędzy lub w inny sposób. Zbiórka prowadzona jest również internetowo. Każdy kto chcę wspomóc kobietę, może wpłacić dowolną kwotę na zbiórkę prowadzoną za pomocą portalu zrzutka.pl. Zbiórka dostępna jest pod tym linkiem.

Wśród zaproszonych gości byli m.in.: poseł na Sejm RP Daniel Milewski, kierownik Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatury w Ostrołęce Marcin Grabowski, kierowniczka Placówki Terenowej KRUS Jolanta Brzuska, przewodnicząca rady powiatu ostrowskiego Dorota Subda, dyrektor ZS CKR w Starym Lubiejewie i wiceprzewodniczący rady powiatu ostrowskiego Roman Malicki, wiceprezes zarządu LGD "Zielone Sioło" Grzegorz Nadratowski, kierowniczka Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Zarębach Kościelnych Magdalena Świerczewska, komendant powiatowy Państwowej Staży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej st. bryg. Janusz Iwanowski, komendant Komisariatu Policji w Małkini Górnej kom. Justyna Biedrzycka, dyrektor Banku Spółdzielczego Oddział w Zarębach Kościelnych Piotr Jastrzębski, wójt gminy Zaręby Kościelne Urszula Wołosiewicz, wójt gminy Nur Rafał Kruszewski, wójt gminy Andrzejewo Beata Ponichtera.

Piknik odbył się w niedzielę, 17 września 2023 w Zakrzewie-Kopijkach. Organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich "Zakrzewiacy". Honorowy patronat nad wydarzeniem objął poseł Daniel Milewski.Zobacz również

Zabawa dla całej rodziny. Pełen atrakcji piknik w Sumiężnem (zdjęcia)

12 września 2023, Kacper Jaworowski

Mieszkańcy gminy Małkinia Górna spędzili czas ze swoimi rodzinami i sąsiadami.

Rodzinny piknik z OSP Nagoszewo. Druhowie działają dla dobra lokalnej społeczności i zbierają na nowy wóz strażacki (zdjęcia, wideo)

10 września 2023, Kacper Jaworowski

Piknik rodzinny przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Powstańców 1863 Roku w Nagoszewie został zorganizowany przez lokalnych strażaków, którzy zbierają środki na nowy pożarowóz. Wydarzenie obfitowało w wiele atrakcji i zaoferowało koncerty lokalnych muzyków.

Po raz trzeci Komorowo połączyło pokolenia (zdjęcia, wideo)

27 sierpnia 2023, Kacper Jaworowski

Trzecia edycja pikniku rodzinnego o zabarwieniu historyczno-kulturalnym odbyła się na terenie 22 WOK w Komorowie oraz SP nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej. Nie zabrakło sportowych zmagań i występów lokalnych artystów.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]