Zmiany w Młodzieżowej Rady Miasta. Na czele nowa przewodnicząca (zdjęcia)

Dodano: 23 września 2023 07:11, Autor: UM Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Podczas IV sesji Młodzieżowej Rady Miasta Ostrów Mazowiecka, doszło do zmiany na stanowisku przewodniczącego MRM oraz ogłoszenie wygaśnięcia mandatów trzech radnych.
W czwartek, 21 września 2023, odbyła się IV sesja Młodzieżowej Rady Miasta Ostrów Mazowiecka kadencji 2022-2024. Spotkanie miało miejsce w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i zgromadziło wiele ważnych osobistości z życia samorządowego miasta.

Na sesji uczestniczyli m.in. burmistrz Jerzy Bauer, sekretarz miasta Sylwia Katarzyna Kos oraz przewodniczący Rady Miasta Robert Krajewski. Głównym punktem obrad była rezygnacja przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta, Bartłomieja Wachaczyka, z pełnionej funkcji. Po oficjalnym otwarciu sesji, Wachaczyk podsumował swoją pracę na stanowisku przewodniczącego i złożył pisemną rezygnację.
REKLAMA


Burmistrz Jerzy Bauer wyraził wdzięczność za pracę Bartłomieja Wachaczyka na rzecz Młodzieżowej Rady Miasta oraz ostrowskiej młodzieży. W swoim przemówieniu życzył mu wszelkiej pomyślności w realizacji życiowych zamierzeń. Przewodniczący Rady Miasta, Robert Krajewski, również nie szczędził słów uznania za poświęcenie i rzetelne pełnienie funkcji przewodniczącego MRM.

Kolejnym ważnym punktem sesji było wybieranie nowego przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta. W tajnym głosowaniu radni dokonali wyboru, a funkcję tę powierzono dotychczasowej wiceprzewodniczącej Adzie Borowej. Podczas sesji ogłoszono również wygaśnięcie mandatu trzech radnych: Mai Elceser, Emilii Wachuty oraz Bartłomieja Wachaczyka. Decyzja ta była spowodowana podjęciem nauki poza terenem miasta Ostrów Mazowiecka.

Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Ostrów Mazowiecka była ważnym wydarzeniem dla lokalnej społeczności. Zmiana przewodniczącego i wygaśnięcie mandatów trzech radnych to momenty, które wpłyną na bieg prac tej instytucji, ale również otwierają nowe możliwości i wyzwania. Życzymy nowej przewodniczącej, Adzie Borowej, aby kontynuowała pracę swojego poprzednika, co przyczyni się do rozwoju miasta i poprawy warunków życia w oczach młodych mieszkańców.


Zobacz również

Odbyła się LXIV Sesja Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

10 września 2023, Starostwo Powiatowe Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Rada wyraziła zgodę na realizację projektów dotyczących Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej i Zespołu Szkół w Małkini Górnej.

Odbyła się XXXIII Sesja Rady Gminy w Broku (zdjęcia)

8 września 2023, Miasto i Gmina Brok, red. Elżbieta Krajewska

Gmina Brok przystąpi do Ostrowskiego Klastra Energii.

Ostrowska młodzież gra w planszówki (zdjęcia)

1 września 2023, MBP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Wszyscy chętni spotykają się dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

Restauracja Tandem

ul. Henryka Trębickego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

INVEST DOM Partner Handlowy OKNOPLAST

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4/2
07-300 Ostrów Mazowiecka

OKNA, DRZWI, PARAPETY, ROLETY, MOSKITIERY, ŻALUZJE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]