Zostań naszym informatorem.

Dodano: 20 czerwca 2001 03:37, Autor: Michał Tokarski


Zostań naszym informatorem - nie bądź tylko czytającym.

Jeżeli pracujesz w jakiejś instytucji tj. Zakład Energetyczny, Wodociągi, Firma Telekomunikacyjna, Ratusz, ZUS lub każda prywatna firma. Masz możliwość poinformowania mieszkańców zaistniałych sytuacjach tj. Planowany brak prądu, wody, usług telekomunikacyjnych.
Zainteresowani jesteśmy także informacjami od osób prywatnych. Wiesz o jakiejś uroczystości, festynie, wystawie czy występach to nie bój się i napisz do nas. Nawet jeżeli zauważyłeś jakieś plakat na słupie, daj nam znać w skrócie o czym on jest.
Wiadomość będzie umieszczona na naszym serwisie możliwie najszybciej, w razie naszych wątpliwości co do treści wiadomości zostaniesz powiadomiony o nich. Oczywiście pod twoim Imieniem i nazwieskiem ewentualnie ksywą(pseudonimem).

Administrator:
Michał Tokarski
Katalog firm promowane

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Cezan-Meble

ul. Okrzei 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]