Świetna seria zakończona. MKS Małkinia przegrywa z Jabłonianką

Dodano: 31 października 2023 06:20, Autor: Kacper Jaworowski

Gorszy dzień musiał kiedyś nadejść. Małkinianom nie udało się przedłużyć passy zwycięstw do 7 spotkań.
Sobota w Lidze Okręgowej gr. Siedlce, przyniosła pojedynek MKS-u Małkinia z Jabłonianką Jabłonna Lacka. Rozpędzeni małkinianie przyjęli u siebie gości z niedalekiej Jabłonny Lackiej. Goście w ostatniej kolejce nie grali, ze względu na intensywne opady i zły stan boiska.

Nie trzeba było czekać długo od pierwszego gwizdka, by zobaczyć piłkę w siatce. Niestety dla gospodarzy, to piłkarze trenowani przez Rusłana Mielniczuka otworzyli wynik meczu. Po kontrze piłkę w bramce umieścił Jacek Toczyski. Zarówno gospodarze, jak i goście pokazywali wysoki poziom umiejętności i determinacji. Grę prowadzili gospodarze, jednak przyjezdni byli bardzo groźni z kontry. Do przerwy wynik meczu nie uległ zmianie. Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. Goście próbowali również rozgrywać piłkę, a nie jedynie straszyć z kontry. W 62. minucie drugą bramkę dołożył Toczyski. Trochę ponad 10 minut później Jabłonianka miała okazję na podwyższenie wyniku, jednak nie wykorzystała dwóch rzutów karnych. Podopieczni Rafała Marcyniuka również mieli swoje okazje, aby zdobyć kolejne bramki, jednak bramkarz gości był niezwykle skuteczni.

Szansę na rozpoczęcie nowej serii małkinianie będą mieli w 13. kolejce, kiedy to 5 listopada 2023 pojadą do Żelechowa, celem zmierzenia się z Sępem. Mecz rozpocznie się o godz. 13:00.

MKS Małkinia 0:2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
J. Toczyski 10', 62'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Pixabay/Brokerx

Zespół prowadzony przez Leszka Skrzecza pokonał rezerwy Narwi Ostrołęka. To świetny wynik, bo ostrołęczanie w ostatnich 6 kolejkach odnieśli 5 zwycięstw.

Drużyna "Koperniczka" w turnieju piłki nożnej zakończyła rundę jesienną na pierwszym miejscu (zdjęcia)

30 października 2023, LO Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Turniej piłki nożnej chłopców w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży.

Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej ciąg dalszy. W piłkę nożną najlepsze dziewczęta z Broku (zdjęcia)

6 października 2023, MOSiR Ostrów Mazowiecka, ZPPO Brok, red. Kacper Jaworowski

Przedstawicielki szkoły z Broku zajęły pierwsze miejsce i będą reprezentować powiat ostrowski na zawodach międzypowiatowych. We wszystkich meczach straciły tylko jedną bramkę.