Ostrovia przegrywa z Wkrą Żuromin

Dodano: 11 listopada 2023 07:02, Autor: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze Roberta Wilczewskiego trafili na ciężkiego rywala w 13. kolejce. Mierzyli się z celującą w szybki powrót do V ligi Wkrą Żuromin.
Piłkarski mecz pomiędzy Wkrą Żuromin a Ostrovią Ostrów Mazowiecka, dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil. Walczący o szybki powrót do V ligi gospodarze zaprezentowali wysoki poziom gry, jednak "żółto-zieloni" również pokazali na co ich stać.

Gracze z Żuromina prezentowali się świetnie w ofensywie, jednak jak pokazali podopieczni Roberta Wilczewskiego, w defensywie można było zmusić ich do błędu. Dla Ostrovii najpierw strzelił Adrian Waracki w 25. minucie. Gospodarze zdołali odpowiedzieć w 33. minucie, gdy piłkę w siatce umieścił Bartłomiej Żelazny. Z wynikiem 1:1 obie drużyny zeszły do szatni.

Druga połowa lepiej zaczęła się dla piłkarzy Wkry. Michał Karolewski już w 49. minucie wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Na kolejne bramki trzeba było czekać aż do 80. minuty, gdy wyrównał Gabriel Kordyszewski. To pobudziło gospodarzy, bo ci "poczęstowali" Ostrovię 2 szybkimi bramkami. W 85. minucie gola zdobył Tomasz Kamiński, a w 89. minucie sędzia Fabian Kołakowski podyktował rzut karny dla Wkry, który wykorzystał Bartłomiej Żelazny, pokonując Rafała Grunwalda w 89. minucie.

Ostatecznie gospodarze dali od siebie wszystko co najlepsze, a to zaowocowało trzema punktami i umocnieniem się na pozycji lidera tabeli. Mecz z pewnością dostarczył kibicom wielu emocji, a zawodnicy obu drużyn zasłużyli na uznanie za walkę i zaangażowanie na boisku.

Ostatni mecz przed własną publicznością Ostrovia rozegra już dziś, 11 listopada 2023 o godz. 11:00, z Konopianką Konopki. Oba kluby sąsiadują ze sobą w tabeli i co ciekawe, oba przegrały swoje ostatnie spotkania takim samym wynikiem.

Wkra Żuromin 4:2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
B. Żelazny 33' 89' (k.), M. Karolewski 49' T. Kamiński 85' - A. Waracki 25', G. Kordyszewski 80'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Peakpx

Podopieczne Michała Kacprzaka, mimo fatalnych warunków pogodowych, zwyciężyły ze Świtem Barcząca. Przyjezdne pokazały się z dobrej strony, jednak to za mało na świetnie dysponowaną drużynę Ostrovii.

Trzynasta kolejka pechowa dla małkinian. MKS przegrywa z Sępem

6 listopada 2023, Kacper Jaworowski

Piłkarze Rafała Marcyniuka złapali wysoką formę, jednak po wpadce w poprzedniej kolejce, chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. Niestety to Sęp Żelechów upolował małkinian.

W żółto-zielonym pojedynku, górą Ostrovia

3 listopada 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Emocjonujący mecz dostarczył kibicom wiele radości. Piłkarze Roberta Wilczewskiego całkowicie wypełnili plan meczowy.