Piosenki religijne w wykonaniu przedszkolaków

Dodano: 20 listopada 2023 14:56, Autor: Miejskie Przedszkole nr 1, red. Julia Baranowska

10. edycja Przeglądu Przedszkolnej Piosenki Religijnej odbędzie się w Starej Elektrowni. Wystąpią dzieci z miejskich przedszkoli.
W czwartek, 23 listopada 2023 o godz. 10:00, Miejskie Przedszkole nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej zorganizuje X Przegląd Piosenki Religijnej pn. "Dowiesz się o Bogu - z Dekalogu" w Starej Elektrowni, przy ul. 11 listopada 7. W ramach inicjatywy wystąpią dzieci z trzech miejskich przedszkoli.

Przedszkolaki zaśpiewają piosenki religijne, a między ich występami odbędą się przerywniki - piosenkami z animacją i ruchem, które będą prowadzić dzieci z grupy sześciolatków z nauczycielami. Na koniec odbędzie się podziękowanie oraz wręczenie przedszkolakom pamiątkowych książek i Dekalogów.
REKLAMA


Wydarzenie zostało objęte pod honorowym patronatem burmistrza miasta Ostrów Mazowiecka, Jerzego Bauera oraz proboszcza parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowi Mazowieckiej, księdza prałata dr Jana Okuły. Patronat medialny objęło Radio Nadzieja.

Źródło zdjęcia: Miejskie Przedszkole nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej

Zobacz również

Zakończenie projektu "Tydzień dla Polski". Koncert pełen młodych talentów w Starej Elektrowni (zdjęcia, wideo)

11 listopada 2023, Kacper Jaworowski

Miejska Biblioteka Publiczna zakończyła projekt "Tydzień dla Polski" spektakularnym koncertem galowym, podczas którego uhonorowano laureatów konkursów: piosenki, plastycznego oraz recytatorskiego. Ponadto laureaci konkursów, młodzi mieszkańcy powiatu ostrowskiego, zaprezentowali publicznie swoje talenty.

Powiatowy konkurs recytatorski pt. "A to Polska właśnie" (zdjęcia)

9 listopada 2023, Elżbieta Krajewska

Powiatowy konkurs recytatorski zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Marii Dąbrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej w ramach projektu Tydzień dla Polski 2023.

Pieśni i piosenki patriotyczne w wykonaniu dzieci (zdjęcia, wideo)

8 listopada 2023, Julia Baranowska

Przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych wzięli udział w prezentacji konkursowej festiwalu pt. "Jest takie miejsce...".

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Busy do Niemiec 24 - Przewozy do Niemiec

Dworzec autobusowy
07-300 Ostrów Mazowiecka

Busy do Niemiec z adresu na adres!

Restauracja Tandem

ul. Henryka Trębickego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]