Policja pomaga strażakowi w śpiączce

Dodano: 15 marca 2024 06:04, Autor: KPP Ostrów Mazowiecka, red. Julia Baranowska

Ostrowscy policjanci odpowiedzieli na wyzwanie mające na celu pomoc w zbiórce dla strażaka, który zapadł w śpiączkę przez rozległy udar mózgu.
Policja wzięła udział w wyzwaniu, które ma pomóc w zbiórce pieniędzy dla strażaka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie, Piotra Kożuchowskiego, który doznał rozległego udaru mózgu i obecnie znajduje się w śpiączce. Wyzwanie polega na zrobieniu zdjęcia z ułożoną literą "K".
REKLAMA


Po wykonaniu zadania należy dokonać wpłaty na rachunek bankowy 68 9236 0008 0000 1661 2000 0060 Parafia pw. Św. Ojca Pio w Węgrowie, ul. bł. ks. Jerzego Popiełuszki 2, 07-100 Węgrów, z dopiskiem "Piotr Kożuchowski - pomoc strażakowi". Następnie nominuje się minimum 3 instytucje, stowarzyszenia, jednostki straży pożarnej czy KGW, które mają 48 godzin na wykonanie zadania i zbiórki.

Ostrowską policję nominował: Komisariat Policji w Małkini Górnej i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostrowi Mazowieckiej.

Komenda nominowała: Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowi Mazowieckiej oraz Komendę Powiatową Policji w Wyszkowie.

Źródło zdjęcia: KPP Ostrów Mazowiecka

Zobacz również

Prowadzona jest zbiórka dla rodziny, która straciła dom w pożarze (zdjęcia)

14 marca 2024, GOPS Andrzejewo, red. Kacper Jaworowski

Pożar, który miał miejsce 9 marca 2024, spowodował całkowite zniszczenie domu, w którym mieszkały 3 osoby. Teraz rodzina, która straciła dach nad głową, szuka wsparcia społeczności, która mogłaby pomóc im w tej trudnej sytuacji, m.in. poprzez przekazanie niezbędnych artykułów codziennego użytku.

Zaginęła 49-letnia mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej

12 marca 2024, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Policja poszukuje zaginionej, 49-letniej kobiety

Pomoc dla strażaka w śpiączce

11 marca 2024, GOKiS Małkinia Górna, red. Julia Baranowska

GOKiS Małkinia Górna odpowiedział na wyzwanie mające na celu pomoc w zbiórce dla strażaka, który zapadł w śpiączkę przez rozległy udar mózgu.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]