Sukces OKKK na Mistrzostwach Makroregionu (zdjęcia)

Dodano: 16 marca 2024 06:02, Autor: OKKK, red. Kacper Jaworowski

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai osiągnął sukces na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego PZKK, zdobywając 5. miejsce drużynowo oraz 11 pucharów indywidualnych. Niektórzy karatecy zdobyli medale w dwóch kategoriach.
Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai zdobył 5. miejsce drużynowo oraz 11 pucharów indywidualnych podczas Mistrzostw Makroregionu Wschodniego PZKK. Zawody, które odbyły się w miejscowości Ujazd, zgromadziły liczbę 180 zawodników z 21 klubów. Dodatkowo, odbył się także turniej Ujazd Cup, w którym wzięło udział 104 młodych zawodników.

15-osobowa drużyna OKKK wywalczyła aż 11 pucharów, co stanowi znakomity wynik. Wśród laureatów znaleźli się m.in. Maciej Grabowski, który zdobył złoto w kata, oraz Amelia Kukuć i Damian Cymerman, którzy sięgnęli po srebrne medale zarówno w kategorii kata, jak i kumite. Ponadto, Adam Gościniec wywalczył srebrny medal w kumite, a Maria Bublias, Adam Kwasiborski, Michał Księżopolski, Wiktoria Tararuj oraz Karolina Uściłowska zdobyli brązowe medale w różnych konkurencjach.

Podczas emocjonujących zawodów sędziowali doświadczeni sensei Radosław Grabowski i sensei Tomasz Marcjaniak, którzy zapewnili sprawiedliwe rozstrzygnięcia w walkach oraz konkurencjach kata.

Sukces OKKK na zawodach to owoc ciężkiej pracy zawodników oraz wsparcia ze strony trenerów i klubowych władz. To także dowód na wysoki poziom techniczny i zaangażowanie całej drużyny. Gratulujemy zawodnikom OKKK i życzymy im dalszych sukcesów na przyszłych zawodach karate.

Otwarte Mistrzostwa OKKK po raz 22. (zdjęcia)

15 marca 2024, OKKK, red. Kacper Jaworowski

Odbyły się 22. Mistrzostwa Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, które przyciągnęły 120 uczestników. Tegoroczny turniej wyróżnił się obecnością shihana Stevena Foo z International Karate Alliance Kyokushinryu oraz uroczystym przyjęciem, które pozostawiło niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników.

Zakończył się 13th Polish Fighters Camp w Nałęczowie (zdjęcia)

6 marca 2024, Ostrowski KS Karate Kyokushin Kumite, red. Elżbieta Krajewska

Ostrów Mazowiecka reprezentowała pięcioosobowa grupa karateków z Ostrowskiego KS Karate Kyokushin Kumite.

"Nasi" na podium. Sukcesy zawodników OKKK na Baltic Cup w Rydze (zdjęcia)

19 grudnia 2023, OKKK, red. Kacper Jaworowski

Oczy karateków świecące z radością, dłonie uściskane z satysfakcją - to obraz po zakończonym międzynarodowym turnieju karate w Rydze, gdzie drużyna OKKK odniosła triumf zdobywając kilkanaście medali i trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej.