Ok. godzinę wcześniej 21-latek został zatrzymany za przekroczenie prędkości w województwie podlaskim.
Kierowca otrzymał mandat w kwocie 5000 zł i 15 punktów karnych.
21-latek tłumaczył, że wypożyczył auto i chciał sprawdzić jego "osiągi".

Dodano: 3 kwietnia 2024 10:03, Autor: KPP Ostrów Mazowiecka, red. Julia Baranowska

Nieostrożna czy też zbyt brawurowa jazda kierującego, zakończyła się kolizją z drzewem.
W okolicach Podborza ostrowska policja zatrzymała mężczyznę, który poruszał się na wózku inwalidzkim na trasie szybkiego ruchu.
Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala na badania.
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.