W "żółto-zielonym" pojedynku górą Ostrovia

Dodano: 5 kwietnia 2024 06:11, Autor: Kacper Jaworowski

Liga okręgowa. W meczu piłkarskim pomiędzy Kurpikiem Kadzidło a Ostrovią Ostrów Mazowiecka, to Ostrovia zdominowała spotkanie, zdobywając cztery bramki i pewnie triumfując nad miejscowym zespołem
Miejscowy Kurpik Kadzidło powitał na swoim terenie Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Przed spotkaniem dwóch "żółto-zielonych" drużyn, mecz miał wyraźnego faworyta, ekipę z Ostrowi Mazowieckiej.

Już w pierwszej połowie Ostrovia Ostrów Mazowiecka zdołała otworzyć wynik spotkania. W 30. minucie Kamil Wojdak strzelił bramkę, dając swojej drużynie prowadzenie. Chwilę później, w 35. minucie, na listę strzelców wpisał się Damian Kopacz, powiększając przewagę Ostrovii.

Po przerwie sytuacja nie uległa zmianie, a Ostrovia nadal dominowała na boisku. W 61. minucie nieszczęście spotkało zawodników Sebastiana Koczkodana, gdyż Bartosz Trzciński niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki. Ostrovia prowadziła już trzema bramkami, a mimo starań Kurpika, gospodarze nie zdołali odrobić strat i przewaga graczy Roberta Wilczewskiego tylko się powiększała. Na kilka minut przed zakończeniem spotkania Ihor Radczenko ustalił wynik meczu, strzelając czwartego gola dla Ostrovii w 89. minucie.

Kolejny mecz już wkrótce. Ostrovia zmierzy się na własnym gruncie z Rzekunianką Rzekuń. Spotkanie rozpocznie się 6 kwietnia 2024 o godz. 16:00.

Kurpik Kadzidło 0:4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
K. Wojdak 30', D. Kopacz 35', B. Trzciński 61' (s.), I. Radczenko 89'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Kurpik Kadzidło

W zaciętym pojedynku GKS Łyse zmierzył się z zespołem KS Wąsewo. Ostatecznie triumfowali gospodarze, pokonując rywali 2:0.

Ostrovia grała niecałe 10 minut

24 marca 2024, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze KS Ostrovii nie mogą zaliczyć powitania wiosny na własnym obiekcie do udanych. Powodem nie jest wynik, tylko pogoda, która zamieniła stadion w basen. Nowy termin meczu ze Wkrą Sochocin poznamy wkrótce.

Zacięta rywalizacja na boisku w Nowym Mieście

18 marca 2024, Kacper Jaworowski

Wróciło ligowe granie. W wyrównanym starciu 16. kolejki ligi okręgowej, na boisku w Nowym Mieście Sona zremisowała z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.