Wedle wstępnych informacji, Hubert Betlejewski prowadzi wysoką przewagą w drugiej turze wyborów. Jeśli informacje się potwierdzą, to kandydat Koalicji Obywatelskiej zostaje nowym burmistrzem miasta Ostrów Mazowiecka.

Dodano: 21 kwietnia 2024 21:53, Autor: Kacper Jaworowski

Do dogrywki doszło w trzech gminach powiatu ostrowskiego. Głosują mieszkańcy miasta Ostrów Mazowiecka, gminy Małkinia Górna i gminy Wąsewo. Najwięcej kart wydano w Ostrowi, ale procentowo największą frekwencją może pochwalić się Wąsewo.
Gmina miejska Ostrów Mazowiecka i gminy wiejskie Małkinia Górna oraz Wąsewo. W tych miejscach wybory w pierwszej turze nie wyłoniły włodarzy. Jak prezentuje się frekwencja do południa?
Druga tura wyborów w gminie Brańszczyk. Wiesław Przybylski zdobył 24,44% głosów, a Cezary Pietrzak - 17,74%. Obecny sekretarz gminy Małkinia Górna pokonał trzecią na liście Beatę Brzezińską jedynie o 13 głosów.
ul. Broniewskiego 2/5 (I piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka
Fotografia studyjna, plenerowa, chrzty, komunie, urodziny, portety, zdjęcia biznesowe, sesje świąteczne.
Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock
Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.