Władze Gminy Małkinia Górna pamiętały o Międzynarodowym Dniu Pielęgniarek i Położnych (zdjęcia)

Dodano: 15 maja 2024 08:31, Autor: Urząd Gminy Małkinia Górna, red. Elżbieta Krajewska

Odwiedziny personelu medycznego Ośrodka Zdrowia MAK-MED w Małkini Górnej oraz pracowników Ośrodka Zdrowia Sofi w Prostyni
REKLAMA12 maja, z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, Wójt Gminy Małkinia Górna, Dariusz Rafalik, wraz z Sekretarzem Gminy Cezarym Pietrzakiem, uczcili tę wyjątkową okazję poprzez osobiste odwiedziny personelu medycznego Ośrodka Zdrowia MAK-MED w Małkini Górnej oraz pracowników Ośrodka Zdrowia Sofi w Prostyni.

To był czas pełen serdeczności, mocnych życzeń oraz symbolicznych gestów. Dariusz Rafalik, wyrażając uznanie dla trudu i poświęcenia pielęgniarek oraz położnych, przekazał im kwiaty i słodkie upominki, które były wyrazem wdzięczności za ich codzienny trud.

W swoich słowach podkreślił, jak niezwykle ważną rolę pełnią pielęgniarki i położne w życiu społeczności lokalnej oraz jak ogromne zaufanie zdobyły sobie wśród pacjentów. Praca z chorymi wymaga nie tylko fachowej wiedzy, ale także empatii, cierpliwości i zaangażowania, cechy, które pielęgniarki i położne w Gminie Małkinia Górna okazują każdego dnia.

Praca pielęgniarek i położnych to nie tylko wykonywanie obowiązków zawodowych, ale także pełnienie roli wsparcia, pocieszenia i nadziei dla pacjentów. Ich codzienny trud oraz poświęcenie są nieocenione dla zdrowia i dobra społeczności. Gest Wójta Gminy Małkinia Górna i Sekretarza Gminy był wyrazem uznania dla ich pracy oraz podziękowaniem za ich zaangażowanie i ofiarność.


zdjęcia UG Małkinia Górna

Zobacz również

Święto kreatywności i zdrowego stylu życia w piosenkach podczas Festiwalu Piosenki o Zdrowiu (zdjęcia)

13 maja 2024, Elżbieta Krajewska

Etap powiatowy XXXI Festiwalu Piosenki o Zdrowiu odbył się w Starej Elektrowni

Świętowano Dzień Pielęgniarek i Położnych w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

13 maja 2024, Julia Baranowska

Z okazji święta pielęgniarek i położnych zorganizowano Powiatowe Obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych w "Ekonomiku".

Świętowano Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Małkini Górnej (zdjęcia)

9 maja 2024, UG Małkinia Górna, red. Julia Baranowska

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Małkini Górnej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Bibliotekarzy odwiedził wójt wraz z sekretarzem gminy.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]