Festyn rodzinny "Rodzina wolna od uzależnień" w Małkini Górnej (zdjęcia)

Dodano: 8 czerwca 2024 06:11, Autor: SP nr 1 Małkinia Górna, red. Elżbieta Krajewska

Impreza promowała zdrowy styl życia. Zorganizowana była przez Szkołę Podstawową nr 1 w Małkini Górnej.
Dnia 31 maja 2024 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Małkini Górnej odbył się festyn rodzinny pod hasłem "Rodzina wolna od uzależnień". Impreza, która została zorganizowana z myślą o integracji społeczności lokalnej oraz promowaniu zdrowego stylu życia, przyciągnęła wielu uczestników.

Festyn rozpoczęła dyrektorka szkoły Bogumiła Nadany, witając licznie zgromadzonych gości. Wśród nich byli m.in. wójt gminy Małkinia Górna Dariusz Rafalik, przewodniczący Rady Gminy Małkinia Górna Piotr Krzepicki, radni gminy: Renata Zadrożna, Krzysztof Kołota, Lilla Wiechowska, członek zarządu powiatu ostrowskiego Marcin Zawistowski oraz sołtys sołectwa Małkinia Górna I Grażyna Laska.

Najmłodsi uczniowie zaprezentowali część artystyczną poświęconą tematowi uzależnień. Przedstawienie było okazją do zaprezentowania ich umiejętności i talentów przed większym gronem publiczności. W trakcie festynu zorganizowano również liczne kąciki edukacyjne, gdzie dzieci mogły pomalować twarze, wykonać tatuaże, tworzyć zakładki do książek z suszonych kwiatów oraz posadzić wybrane przez siebie sadzonki roślin.
REKLAMA


Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Ponadto, wielką atrakcją były alpaki z Alpaczej Doliny, które przyciągały uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Komenda Powiatowa Policji z Ostrowi Mazowieckiej przygotowała stoisko edukacyjne, gdzie prezentowano najnowsze samochody policyjne. Dzięki temu spotkaniu dzieci mogły poznać tajniki pracy policjanta i dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie.

Rada rodziców, rodzice oraz panie ze szkolnej kuchni wspólnie przygotowali pyszny poczęstunek, który cieszył się dużą popularnością. Dzięki słonecznej pogodzie, festyn przebiegał w radosnej i rodzinnej atmosferze.

Organizacja Festynu Rodzinnego "Rodzina wolna od uzależnień" była możliwa dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, w tym dyrekcji, nauczycieli, wychowawców oraz uczniów i ich rodziców. Wydarzenie okazało się wspaniałą okazją do integracji oraz promowania zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Małkini Górnej.


Zobacz również

Uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

7 czerwca 2024, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Uroczysta zbiórka z okazji pożegnania mł. insp. Krzysztofa Szymańskiego, który przez ostatnie ponad trzy lata pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystość związana była z awansem mł. insp. Szymańskiego na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Płocku.

Kolejne zarybianie rzeki Bug przez Koło PZW 64 Ostrów Mazowiecka (zdjęcia)

7 czerwca 2024, Koło PZW 64 Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Zarybianie objęło odcinek rzeki Bug od Bojan do wysokości Buchta.

Wizyta starosty ostrowskiego w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej (zdjęcia)

7 czerwca 2024, Starostwo Powiatowe, red. Elżbieta Krajewska

Głównym celem wizyty była planowana przebudowa ogrodzenia szkoły od strony ulicy Nurskiej.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]