Ostatnie spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Ostrów Mazowiecka przed wakacjami (zdjęcia)

Dodano: 8 czerwca 2024 07:09, Autor: UM Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Podczas spotkania podsumowano dotychczasowe działania, wymieniono doświadczenia oraz planowano przyszłe inicjatywy.

5 czerwca 2024 odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Ostrów Mazowiecka. VII sesja zgromadziła młodych radnych oraz burmistrza miasta Huberta Betlejewskiego.

Podczas spotkania burmistrz Hubert Betlejewski zapoznał się z młodymi radnymi, wyrażając swoje poparcie dla ich zaangażowania w życie publiczne. Zachęcał ich do aktywnego uczestnictwa w lokalnych inicjatywach oraz zgłaszania potrzeb związanych z miejscem do spotkań dla młodzieży. Burmistrz życzył radnym udanych wakacji, podkreślając znaczenie ich pracy dla społeczności miasta.
REKLAMA


Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Ada Borowa, przedstawiła realizację programu Mazowsze dla Młodzieży. Dzięki temu programowi młodzi radni mieli okazję uczestniczyć w szkoleniach z zakresu mediów społecznościowych, obsługi programów graficznych, nagrywania filmików oraz wystąpień publicznych. W ramach programu zakupiono również ściankę do nagrywania, ulotki, przypinki i bluzy z logo Młodzieżowej Rady Miasta.

Radni jednogłośnie podkreślali zalety udziału w programie Mazowsze dla Młodzieży, dzieląc się pozytywnymi doświadczeniami. W dalszej części spotkania omówili plany dotyczące zbliżającego się końca kadencji. Wśród propozycji znalazła się organizacja gry terenowej, która ma na celu integrację młodzieży i promowanie aktywnego spędzania czasu.

Podczas sesji młodzi radni przeanalizowali również sposób realizacji "Bitwy szkół". Wydarzenie to spotkało się z pozytywnymi opiniami, a uczestnicy podkreślali jego wartości edukacyjne i integracyjne.

Ostatnie przed wakacjami spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Ostrów Mazowiecka było okazją do podsumowania dotychczasowych działań, wymiany doświadczeń oraz planowania przyszłych inicjatyw. Młodzi radni, zainspirowani wsparciem burmistrza, są gotowi do dalszej aktywnej pracy na rzecz lokalnej społeczności.


Zobacz również

Uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

7 czerwca 2024, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Uroczysta zbiórka z okazji pożegnania mł. insp. Krzysztofa Szymańskiego, który przez ostatnie ponad trzy lata pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystość związana była z awansem mł. insp. Szymańskiego na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Płocku.

Wizyta starosty ostrowskiego w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej (zdjęcia)

7 czerwca 2024, Starostwo Powiatowe, red. Elżbieta Krajewska

Głównym celem wizyty była planowana przebudowa ogrodzenia szkoły od strony ulicy Nurskiej.

Starosta ostrowski spotkał się z dyrektorami szkół ponadpodstawowych (zdjęcia)

6 czerwca 2024, Starostwo Powiatowe Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i omówienia bieżących wyzwań związanych z rekrutacją do szkół.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

PSB MRÓWKA

ul. Lubiejewska 94
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wszystko dla domu i ogrodu!

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]