Festyn Rodzinny w Zarębach Kościelnych. Gwiazdami wieczoru zespoły Extazy i Jorrgus (zdjęcia, wideo)

Dodano: 7 lipca 2024 06:03, Autor: Kacper Jaworowski

Coroczny Festyn Rodzinny ponownie zgromadził mieszkańców gminy i okolic, oferując różnorodne atrakcje. Tym razem wystąpiły dzieci z lokalnej szkoły, zespoły ludowe z powiatu ostrowskiego, odbył się turniej sportowy, a na zakończenie zagrały zespoły Extazy i Jorrgus.
W gorącą, letnią niedzielę, w Zarębach Kościelnych odbył się coroczny Festyn Rodzinny, który zgromadził mieszkańców gminy i okolic. Oficjalne otwarcie wydarzenia miało miejsce o godz. 15:00, przez wójt gminy Urszulę Wołosiewicz. Po jej przemówieniu, a także po wystąpieniach zaproszonych gości, scena wypełniła się różnorodnymi występami artystycznymi.

Program festynu był bogaty i zróżnicowany, dostosowany do gustów zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. Na scenie zaprezentowały się zespoły z powiatu ostrowskiego: "Retro - Babskie Granie", Klub Seniora w Andrzejewie, "Zapominajka", "Żurawiacy", "Retro Band" oraz "Kwiaty Polskie". Każda z tych grup wniosła coś wyjątkowego do festiwalowej atmosfery, prezentując repertuar pełen nostalgicznych i ludowych brzmień.

Nie zabrakło również młodych talentów. Młodzież z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych zaskoczyła widzów swoimi umiejętnościami wokalnymi, a dzieci z zespołu tanecznego działającego przy gminnej bibliotece zachwyciły energicznymi i kolorowymi występami tanecznymi.
REKLAMA


W ramach festynu odbył się także turniej sportowy, który przyciągnął wielu miłośników aktywnego wypoczynku. Rywalizacja była zacięta, a uczestnicy walczyli o Puchar Wójta Gminy Zaręby Kościelne. Po emocjonujących meczach, zwycięzcy zostali uhonorowani medalami podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród.

Dla tych, którzy chcieli sprawdzić swoje umiejętności lingwistyczne, zorganizowano potyczkę z łamańcami językowymi. Atrakcje przygotowały pracowniczki Biblioteki Publicznej Gminy Zaręby Kościelne.

Gdy zbliżał się wieczór, na scenie rozpoczęły się długo wyczekiwane koncerty. O godz. 20:00 wystąpił zespół Extazy, który porwał publiczność energetycznym repertuarem. Gwiazdą wieczoru był jednak zespół Jorrgus, którego występ okazał się prawdziwym hitem festynu. Znane i lubiane przeboje zespołu śpiewane były wspólnie z publicznością, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Organizatorzy festynu zadbali również o liczne dodatkowe atrakcje. Wśród nich znalazły się pawilony handlowe, stoiska gastronomiczne serwujące lokalne przysmaki, punkty informacyjne oraz stoiska instytucji gminnych. Dla najmłodszych przygotowano specjalne stoiska z zabawkami, które cieszyły się dużą popularnością.
Zobacz również

Skolim zakończył koncertową zabawę podczas tegorocznej Małkińskiej Nocy z Gwiazdami (zdjęcia, wideo)

2 lipca 2024, Kacper Jaworowski

Ostatnią gwiazdą Małkińskiej Nocy z Gwiazdami 2024 był Skolim. Aktor, freak fighter oraz wykonawca muzyki disco polo i latino.

MDK jest z nami ponad pół wieku. 55-lecie Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia, wideo)

19 czerwca 2024, Kacper Jaworowski

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej uczcił 55 lat działalności w niezwykły sposób, organizując jubileuszowy "Day for Art". Hala MOSiR przy ul. H. Trębickiego stała się miejscem artystycznej fuzji, gdzie 33 występy z udziałem dzieci, młodzieży i dorosłych stworzyły niezapomniany spektakl.

Tłumy na koncercie Agnieszki Chylińskiej podczas Dni Ostrowi Mazowieckiej 2024 (zdjęcia, wideo)

17 czerwca 2024, Kacper Jaworowski

Pierwszy dzień 20. Dni Ostrowi Mazowieckiej upłynął pod znakiem muzycznej uczty, której główną gwiazdą była Agnieszka Chylińska. Artystka, świętująca 30-lecie kariery, zachwyciła swoim koncertem i pokazała, że jest prawdziwą mistrzynią sceny, z łatwością nawiązując kontakt z publicznością.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]