Spotkanie Burmistrza Ostrowi Mazowieckiej z kandydatami do Rady Sportu (zdjęcia)

Dodano: 7 lipca 2024 12:10, Autor: Miasto Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

W spotkaniu uczestniczyło 11 kandydatów zgłoszonych przez różne organizacje i instytucje, które zajmują się realizacją zadań z zakresu kultury fizycznej.
REKLAMA
W dniu 2 lipca 2024 roku, o godzinie 14:00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ostrów Mazowiecka odbyło się ważne spotkanie burmistrza miasta z kandydatami do Rady Sportu Miasta Ostrów Mazowiecka.
W spotkaniu uczestniczyło 11 kandydatów zgłoszonych przez różne organizacje i instytucje, które zajmują się realizacją zadań z zakresu kultury fizycznej. Było to istotne wydarzenie dla lokalnej społeczności sportowej, dające szansę na przedstawienie swoich pomysłów i wizji przyszłości sportu w mieście.
Każdy z kandydatów miał okazję przedstawić swoją kandydaturę Burmistrzowi Miasta oraz zaprezentować propozycje dotyczące kluczowych kwestii, którymi powinna zająć się przyszła Rada Sportu. Wśród omawianych tematów znalazły się m.in. strategie rozwoju lokalnego sportu, potrzeby infrastrukturalne oraz sposoby na zwiększenie zaangażowania społeczności w aktywność fizyczną.
Podczas spotkania poruszono także istotne kwestie dotyczące działalności sportowej oraz finansowania zadań realizowanych przez kluby sportowe w Ostrowi Mazowieckiej. Dyskusje te były nie tylko okazją do wymiany poglądów, ale również do sformułowania konkretnych propozycji, które mogą przyczynić się do poprawy warunków uprawiania sportu w mieście.
Spotkanie to stanowiło ważny krok w kierunku lepszego zrozumienia potrzeb i oczekiwań lokalnej społeczności sportowej. Inicjatywa Burmistrza, aby bezpośrednio wysłuchać kandydatów do Rady Sportu, jest dowodem na zaangażowanie władz miasta w rozwój sportu i promocję zdrowego stylu życia.

Wyniki spotkania będą miały istotny wpływ na kształtowanie polityki sportowej w Ostrowi Mazowieckiej. Nowo wybrana Rada Sportu będzie miała za zadanie wdrożyć najlepsze pomysły i rozwiązania, które padły podczas tego spotkania, a także aktywnie wspierać rozwój sportu na terenie miasta.

Spotkanie burmistrza miasta z kandydatami do Rady Sportu było konstruktywnym i inspirującym wydarzeniem, które z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju sportu w Ostrowi Mazowieckiej. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności uczestników, miasto ma szansę na dynamiczny rozwój w zakresie kultury fizycznej, co przyniesie korzyści wszystkim mieszkańcom.


zdjęcia: miasto Ostrów Mazowiecka

Zobacz również

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej organizuje dostawy wody dla mieszkańców

4 lipca 2024, ZGK Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

W związku z przerwami w dostawach wody spowodowanymi pracami na sieci wodociągowej, mieszkańcy mogą odbierać wodę pitną w woreczkach w specjalnie wyznaczonym punkcie.

Brutalny napad na 80-latkę w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Ostrowi Mazowieckiej

3 lipca 2024, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Trzej mieszkańcy powiatu ostrowskiego najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie, zgodnie z decyzją sądu, który zastosował wobec nich środek zapobiegawczy na wniosek ostrowskiej prokuratury. Sprawcy zostali zatrzymani za rozbój na 80-letniej ekspedientce, który miał miejsce w jednym ze sklepów spożywczych na terenie miasta.

V Międzynarodowe Forum Nowatorstwa Pedagogicznego w Zespole Szkół nr 2 (zdjęcia)

3 lipca 2024, Ekonomik, red. Elżbieta Krajewska

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej był współorganizatorem V Międzynarodowe Forum Nowatorstwa Pedagogicznego w Zespole Szkół nr 2 Wydarzenie zgromadziło dyrektorów i nauczycieli z Litwy, Węgier, Niemiec, Hiszpanii, Włoch oraz Polski.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Busy do Niemiec 24 - Przewozy do Niemiec

Dworzec autobusowy
07-300 Ostrów Mazowiecka

Busy do Niemiec z adresu na adres!

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]