V Kosowski Rajd Samochodowy Tropem Żołnierzy Wyklętych w Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej (zdjęcia)

Dodano: 7 lipca 2024 12:58, Autor: Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej, red. Elżbieta Krajewska

Uczestnicy rajdu mieli okazję zwiedzić wystawy i ekspozycje, które przybliżają historię kresów oraz ziemi ostrowskiej.
REKLAMA
W dniu 6 lipca 2024 roku, Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej miało zaszczyt gościć uczestników V Kosowskiego Rajdu Samochodowego Tropem Żołnierzy Wyklętych. Rajd, który jest hołdem dla bohaterów walczących o wolność Polski, zatrzymał się w naszym muzeum na nocleg.

Uczestnicy rajdu mieli okazję zwiedzić wystawy i ekspozycje, które przybliżają historię Kresów oraz ziemi ostrowskiej. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko uświetniło nasze muzeum, ale także pozwoliło uczestnikom rajdu na głębsze zrozumienie dziedzictwa historycznego regionu.

Nocleg w Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej był dla uczestników rajdu nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale również wyjątkowym doświadczeniem. Spędzenie nocy w miejscu pełnym historii i pamięci o przeszłości dodało szczególnej atmosfery i wzbogaciło przeżycia rajdowe.

Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej dziękuje wszystkim uczestnikom rajdu za przemiłą wizytę i za to, że wybrali muzeum jako jeden z punktów swojego historycznego szlaku. To ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy na rzecz upamiętniania i propagowania historii naszego regionu.

Mamy nadzieję, że w przyszłości V Kosowski Rajd Samochodowy Tropem Żołnierzy Wyklętych ponownie zawita w muzeum. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ponownie, aby jeszcze raz wspólnie odkrywać i pielęgnować pamięć o naszych bohaterach.zdjęcia: Muzeum Kresów i Ziemi Ostrowskiej

Zobacz również

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej organizuje dostawy wody dla mieszkańców

4 lipca 2024, ZGK Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

W związku z przerwami w dostawach wody spowodowanymi pracami na sieci wodociągowej, mieszkańcy mogą odbierać wodę pitną w woreczkach w specjalnie wyznaczonym punkcie.

V Międzynarodowe Forum Nowatorstwa Pedagogicznego w Zespole Szkół nr 2 (zdjęcia)

3 lipca 2024, Ekonomik, red. Elżbieta Krajewska

Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej był współorganizatorem V Międzynarodowe Forum Nowatorstwa Pedagogicznego w Zespole Szkół nr 2 Wydarzenie zgromadziło dyrektorów i nauczycieli z Litwy, Węgier, Niemiec, Hiszpanii, Włoch oraz Polski.

Koncert Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży zakończył 20. Dni Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia, wideo)

1 lipca 2024, Kacper Jaworowski

Koncert, który poruszył serca mieszkańców. W niedzielny wieczór mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej mieli szansę doświadczyć magicznych chwil podczas koncertu Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego, wieńczącego 20. Dni Ostrowi Mazowieckiej.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]