Na szczyt Śnieżki dotarł strażak z OSP Małkinia Górna (zdjęcia)

Dodano: 9 lipca 2024 06:32, Autor: OSP Małkinia Górna, red. Elżbieta Krajewska

Blisko 1000 strażaków z całej Polski wzięło udział w wyjątkowej wyprawie na Śnieżkę, mającej na celu wsparcie chorych na nowotwory krwi. Wśród nich był Michał Kloczkowski z Ochotniczej Straży Pożarnej w Małkini Górnej.
W dniach 6-7 lipca 2024 blisko 1000 strażaków z całej Polski wzięło udział w wyjątkowej wyprawie na Śnieżkę, mającej na celu wsparcie chorych na nowotwory krwi. Wśród nich znalazł się Michał Kloczkowski z Ochotniczej Straży Pożarnej w Małkini Górnej.

Strażacy podjęli wyzwanie wejścia na najwyższy szczyt Karkonoszy w pełnym umundurowaniu, ważącym około 20 kilogramów. Wyprawa miała na celu wsparcie Fundacji #DKMS oraz promowanie idei dawstwa szpiku kostnego. Akcja ta była nie tylko wyzwaniem fizycznym, ale przede wszystkim manifestacją solidarności z osobami walczącymi z nowotworami krwi.
REKLAMA


W sobotę Michał Kloczkowski z OSP Małkinia Górna dotarł na szczyt Śnieżki, pokazując tym samym niesamowitą determinację i zaangażowanie. Jego wyczyn zasługuje na szczególne gratulacje, nie tylko za pokonanie trudnej trasy, ale przede wszystkim za wsparcie szczytnego celu.

Fundacja #DKMS zajmuje się rejestracją potencjalnych dawców szpiku kostnego oraz wspieraniem chorych na nowotwory krwi. Strażacy swoją wyprawą na Śnieżkę chcieli zwrócić uwagę na konieczność szerzenia świadomości o dawstwie szpiku i zachęcić do rejestracji nowych dawców.

Gratulujemy Michałowi Kloczkowskiemu oraz wszystkim strażakom biorącym udział w tej wyjątkowej wyprawie. Ich determinacja i wsparcie dla chorych na nowotwory krwi są godne najwyższego uznania.


Zobacz również

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Wąsewie (zdjęcia)

8 lipca 2024, Gmina Wąsewo, red. Elżbieta Krajewska

Rywalizacja w licznych konkurencjach dziewięciu drużyn OSP z gminy Wąsewo

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na DW 627 w Treblince

7 lipca 2024, OSP Prostyń, red. Elżbieta Krajewska

W zdarzeniu uczestniczyły pojazdy marki Toyota i Opel, którymi podróżowały dwie osoby.

Pętla Beskidzka zakończona. Kazimierz Czarkowski na 8. miejscu

6 lipca 2024, Road Maraton, Kazimierz Czarkowski, red. Kacper Jaworowski

Kolarze zmagali się z gorącą trasą Pętli Beskidzkiej. Pokonali 106 km i 2.068 m przewyższeń! Kazimierz Czarkowski z Ostrowi Mazowieckiej zajął 8. miejsce.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Patio

ul. Lubiejewska 126
07-300 Ostrów Mazowiecka

NAJLEPSZE PRODUKTY I PORADY

TAXI 24 h Daniel Suchta

ul. Widnichowska 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

TAXI 24 h/dobę

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]