Nocny wypadek drogowy w okolicach miejscowości Kutyłowo-Bródki (zdjęcia)

Dodano: 10 lipca 2024 11:34, Autor: OSP Boguty-Pianki, red. Elżbieta Krajewska

Strażacy zastali samochód osobowy w przydrożnym rowie.
REKLAMAW środę, 10 lipca 2024 roku o godzinie 2:58 nad ranem, jednostki straży pożarnej zostały zaalarmowane o wypadku drogowym w okolicach miejscowości Kutyłowo-Bródki. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie udały się dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Bogut-Pianek oraz jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej.

Po przybyciu na miejsce, strażacy zastali samochód osobowy w przydrożnym rowie. Natychmiast przystąpiono do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno poszkodowanym, jak i pracującym służbom ratowniczym. Działania strażaków obejmowały:

Zabezpieczenie miejsca zdarzenia: Pierwszym krokiem było oznaczenie i odgrodzenie terenu wypadku, aby zapobiec dalszemu ruchowi pojazdów oraz zapewnić odpowiednie warunki do przeprowadzenia akcji ratunkowej.

Udzielenie pierwszej pomocy: Strażacy natychmiast przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy poszkodowanej osobie, która znajdowała się w pojeździe. Podjęto działania mające na celu ustabilizowanie stanu zdrowia poszkodowanego do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Odłączenie akumulatora: W celu zminimalizowania ryzyka pożaru oraz ewentualnych wyładowań elektrycznych, strażacy odłączyli akumulator w uszkodzonym pojeździe.

Ewakuacja poszkodowanego: Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego, strażacy wspólnie z ratownikami medycznymi przystąpili do ewakuacji osoby poszkodowanej z pojazdu.

Na miejscu zdarzenia obecne były również służby medyczne, które przejęły opiekę nad poszkodowanym, oraz policja, która zajęła się ustaleniem przyczyn wypadku oraz zabezpieczeniem terenu.

Dzięki szybkiej i skoordynowanej akcji wszystkich służb ratowniczych, udało się sprawnie przeprowadzić wszystkie niezbędne działania ratunkowe. Takie sytuacje pokazują, jak ważna jest współpraca różnych służb oraz ich profesjonalizm w obliczu nagłych zdarzeń.

Zdarzenie to jest przypomnieniem o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drogach, zwłaszcza w trudnych warunkach pogodowych czy nocą. Służby apelują do kierowców o rozwagę i dostosowanie prędkości do panujących warunków, aby zminimalizować ryzyko wypadków drogowych.
Zdjęcia: OSP Boguty-Pianki

Zobacz również

Zderzenie skutera z samochodem, 13-latek trafił do szpitala

9 lipca 2024, OSP Prostyń, red. Elżbieta Krajewska

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu dróg równorzędnych w Prostyni.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Wąsewie (zdjęcia)

8 lipca 2024, Gmina Wąsewo, red. Elżbieta Krajewska

Rywalizacja w licznych konkurencjach dziewięciu drużyn OSP z gminy Wąsewo

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na DW 627 w Treblince

7 lipca 2024, OSP Prostyń, red. Elżbieta Krajewska

W zdarzeniu uczestniczyły pojazdy marki Toyota i Opel, którymi podróżowały dwie osoby.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]