KS Ostrovia. Udana inauguracja wiosennej rundy

Dodano: 20 marca 2007 07:39, Autor: KS Ostrovia

W sobotnie popołudnie rozgrywki rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze Ostrovi. Inauguracja wypadła niezwykle okazale na co złożyła się dobra gra naszego zespołu oraz postawa reaktywowanej ostrowskiej "żylety".
ako pierwsi pokazali się ostrowscy fani, którzy przygotowali na rozpoczęcie meczu świetny pokaz sztucznych ogni. Do nich szybko dostroili się piłkarze, którzy już w 25 sekundzie meczu zdobyli za sprawą Tomka Rępy pierwszego gola. Gorąca atmosfera zarówno na trybunach jak i na boisku po bramce trwała dalej, chociaż w 7 minucie nieco zmącił ją Łukasz Farski, który pięknym strzałem z 30 metrów zaskoczył Rafała Rakowieckiego. Na odpowiedź naszego zespołu czekaliśmy do 31 minuty. Wtedy to T. Rępa wykorzystał błąd golkipera gości, który wypuścił piłką z rąk po strzale Potrka Niwńskiego i pewnie skierował po raz drugi piłkę do siatki. Sześć minut późnij padła kolejna bramka. Tym razem po rzucie rożnym świetnie zachował się kapitan ostrowskiego zespołu Michał Kacprzak, który przyjął piłkę na klatkę piersiową, a następnie strzelił pod poprzeczkę bramki gości. Strzelecki popis w tej części gry zakończył P. Niwiński, który dobił piłkę odbitą od porzeczki po strzale T. Rępy.
W drugiej połowie spotkanie się wyrównało. Sprawił to częściowo silnie wiejący wiatr, a także zmiany jakie poczynił w zespole Sławek Różański. Niemniej i w tej części gry nasz zespół miał okazje na zmianę wyniku, ale zarówno Albertowi Maliszewskiemu jak i Pawłowi Krajewskiemu zabrakło dokładności, by piłka znalazła drogę do bramki . Także i goście w ostatnich minutach meczu mogli zmniejszyć rozmiary porażki, ale i im zabrakło przysłowiowego łutu szczęścia.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Sona Nowe Miasto 4:1 (4:1)
Ostrovia - T. Rępa 1, 31, M. Kacprzak 37, P. Niwiński 42; Sona - Farski 7.
Skład: R. Rakowiecki - P. Śledziński (68' M. Gromek), M. Kacprzak, W. Syposz, Ł. Nienałtowski, R. Wilczewski, M. Żyznowski (72' D. Maliszewski), P. Krajewski, S. Różański (85' P. Tyl), P. Niwiński, T. Rępa (62' A. Maliszewski).

KORONA SZYDŁOWO - KORONA II OSTROŁĘKA 2:1
MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. - WKRA BIEŻUŃ 1:1 (0:1)
MKS II MŁAWA - GWAR PAWŁOWO 1:0
OSTROVIA OSTRÓW MAZ. - SONA NOWE MIASTO 4:1 (4:1)