<b>Koncert Free-Domu</b>

Dodano: 10 kwietnia 2007 10:02, Autor: Remigiusz Danelczyk


W niedzielę, 15. kwietnia, o godz. 17:00 wszystkich młośników dobrej muzyki zapraszamy na koncert zespołu "Free", który wystąpi u nas z projektem "Free-Dom". Ideą projektu jest poszukiwanie porozumienia pomiędzy artystą a odbiorcą. Artyści nie są zainteresowani wartością komercyjna, najważniejsze jest dla nich, czy dźwięki i teksty trafiające do odbiorcy poruszaja go i wywołuja w nim emocje.
W składzie zespołu znajdą się: Krzysztof Ścierański - syntezatory basowe (współpracował m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, String Connection, Grzegorzem Ciechowskim), Marek Stryszowski - saksofony, głos (Laboratorium, Little egoist, Jan Nowicki, występ na Olimpiadzie w Atlancie), Sebastian Woynowski - gitara basowa (współpracował z John Porter Band, Maciejem Zembatym, kompozytor muzyki teatralnej), Wojciech Zieliński - perkusja (Patrycja Kosiarkiewicz), vPiotr Fiodorczuk - gitara (kompozytor muzyki POP- współpracował m.in. z Beatą Kozidrak), Paweł Fiodorczuk - wokal (współpracował m.in. z Krzysztofem Jaryczewskim) oraz Krzysztof Baranowicz - organy Hammonda.
Zapraszamy do sali widowiskowo-kinowej kina "Ostrovia". Wstęp wolny!


Katalog firm promowane

Busy do Niemiec 24 - Przewozy do Niemiec

Dworzec autobusowy
07-300 Ostrów Mazowiecka

Busy do Niemiec z adresu na adres!

Restauracja Tandem

ul. Henryka Trębickego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

U nas wyjątkowa jest nie tylko pizza!

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]