Turniej Rugby na wózkach w Ostrowi!!!!

Dodano: 24 kwietnia 2007 17:09, Autor: Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „ISKIERKA”


Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „ISKIERKA” zaprasza na I w sezonie 2007 Turniej Rugby na Wózkach, który odbędzie się w hali sportowej MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej w dniach 27-29 kwietnia 2007 r.

Program Turnieju:
  • Piątek - 27.04.07
    godz. 16.00 – Przywitanie gości, uczestników, sportowców
    godz. 16.30-18.00 – Mecz otwarcia: Ostrów - Radom
    godz. 18.00-21.00 – Pozostałe mecze
  • Sobota - 28.04.07
    godz. 08.00-21.30 – Mecze
  • Niedziela - 29.04.07
    godz. 08.30-13.00 – Mecze
    godz. 13.00 – Zakończenie Turnieju

    Organizatorzy:
    Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „ISKIERKA”
    Fundacja Aktywnej Rehabilitacji

    Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!

  • Katalog firm promowane

    Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

    ul. Małkińska 9
    07-300 Ostrów Mazowiecka

    Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

    Miód Malina Catering Dietetyczny

    07-300 Ostrów Mazowiecka

    UNI-STER

    ul. Wiosenna 7
    07-300 Ostrów Mazowiecka

    INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

    Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

    UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]