KS Ostrovia. Kolejna wysoka porażka Trampkarzy Młodszych

Dodano: 30 kwietnia 2007 07:02, Autor: KS Ostrovia

W sobotę o godz. 11.00 na stadionie MOSiR przy ulicy Warchalskiego 3 odbył się mecz Trampkarzy Młodszych Ostrovii Ostrów Maz. i MKS Ciechanów. Niestety naszym piłkarzom nie udało się zdobyć w tym meczu ani jednego punktu, po mimo ambitnej gry ostrowskich piłkarzy, mecz zakończył sie wynikiem 1:5 dla MKS-u.
W pierwszej połowie można powiedzieć śmiało, że nas zespół nie istniał. Już po pierwszych kilku minutach przegrywaliśmy 2:0. Niestety to nie był koniec strzelania przez zawodników z Ciechanowa. Naszej defensywie przydarzyło się zbyt wiele wpadek i do przerwy był wynik 0:5 dla MKS-u Ciechanów. Druga połowa rozpoczęła się od groźnych ataków Ostrovi, nasz zespół zaczął w końcu grać dobrą piłkę. Czego efektem był gol Ernesta Stepnowskiego. Piłkarze Ostrovi mieli jeszcze kilka sytuacji, ale brakowało skuteczności.

Ostrovia Ostrów Maz. - MKS Ciechanów 1:5 (0:5)